خبرگزاری کار ایران

توهم شیشه‌ای منجر به قتل جوان ۲۰ ساله شد

asdasd
کد خبر : ۱۴۰۰۵۷۳

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: شخصی که به دلیل توهم ناشی از مصرف مواد روانگردان شیشه اقدام به قتل یک جوان ۲۰ ساله کرده بود، توسط کارگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ حکمت‌الله شجاعی در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال اعلام مفقودی یک جوان ۲۰ ساله که به‌منظور پیدا کردن شغل به شهرستان کرج آمده بود، بررسی موضوع در دستور کار اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات تخصصی پلیسی صورت‌گرفته، مشخص شد که این فرد در روز مفقود شدنش در یکی از پارک‌های شهر کرج با یک فرد معتاد آشنا شده و به همراه او به منزلش رفته است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز ادامه داد: بلافاصله با هماهنگی مقام قضایی متهم دستگیر و در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که این شخص به دلیل توهم ناشی از مصرف روانگردان شیشه اقدام به قتل جوان ۲۰ ساله  کرده است.

این مقام انتظامی گفت: در ادامه با همکاری قاتل جسد مقتول که در یک خانه مخروبه دفن شده بود، کشف و برای انجام تحقیقات تخصصی به پزشکی قانونی منتقل شد.

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، شجاعی در پایان از تشکیل پرونده در این خصوص و معرفی قاتل به مرجع قضایی خبر داد و خاطرنشان کرد: استعمال مواد روانگردان در مصرف‌کننده ایجاد توهماتی می‌کند که او را مجبور به انجام جنایات و اقدامات غیر قابل کنترل می‌سازد، بنابراین به خانواده‌ها توصیه می‌کنیم که با نظارت بر رفتار جوانان و نوجوانان خود از گرفتاری آنها در منجلاب اعتیاد پیشگیری کنند.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز