خبرگزاری کار ایران

| 22:28   
کد خبر : ۱۳۹۸۸۰۰

خط ۲ متروی تهران؛ آماده استقبال از مهر

مدیر ارشد خط ۲ شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه به تشریح اقدامات و فعالیت‌های انجام‌شده در این خط به مناسبت بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید در راستای طرح استقبال از مهر خبر داد.

خط ۲ متروی تهران؛ آماده استقبال از مهر

به گزارش ایلنا، حسن صداقت‌پور با بیان این که در مهرماه با افزایش تعداد مسافر روبره‌و خواهیم شد، گفت: به‌منظور افزایش رفاه حال مسافران، هماهنگی‌های لازم برای افزایش قطارهای فعال و اعزام قطارهای فوق‌العاده انجام شده است.

وی افزود: برنامه‌ریزی، هماهنگی و پیگیری‌های لازم برای رفع نواقص عمرانی، تجهیزاتی و تأسیساتی ایستگاه‌ها از جمله آماده به کار بودن تجهیزات ثابت مانند پله‌برقی‌ها، آسانسورها، گیت‌ها و دستگاه‌های تهویه هوا انجام شده است. ارتقا و تامین روشنایی ایستگاه‌ها، پیگیری و رفع سریع خرابی قطارها از طریق استقرار تیم‌های اضطراری تعمیرات ناوگان در طول خط، بازدید و بررسی صحت عملکرد سیستم پیج، رادیو و پنل‌های نمایش‌دهنده موقعیت قطار (PIS) و رفع نواقص تابلوهای راهنمای مسافری و نماد مترو از دیگر اقداماتی است که در راستای طرح استقبال از مهر انجام شده است. 

مدیر ارشد خط ۲ شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با اشاره به رایگان بودن مترو در مهرماه برای دانش‌آموزان و دانشجویان تصریح کرد: هماهنگی لازم برای تردد رایگان دانش‌آموزان و دانشجویان با لباس فرم و با ارائه کارت دانش‌آموزی یا دانشجویی در این ایام انجام شده است. 

صداقت‌پور همچنین به تداوم اجرای طرح جمع‌آوری بساط‌گستران از داخل قطار و خارج‌کردن آنها از ایستگاه‌ها اشاره و خاطرنشان کرد: جهت حضور حداکثری کارکنان در سکو ایستگاه‌ها به‌خصوص در ساعات پیک مسافری به‌منظور پاسخگویی و تکریم ارباب‌رجوع هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است. 

براساس اعلام مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، مدیر ارشد خط ۲ در پایان گفت: انجام فعالیت‌های پیشگیرانه و بررسی دوره‌ای تجهیزات طبق برنامه زمانی، نظافت ویژه ایستگاه‌ها از جمله سردر ورودی‌ها، حریم ریلی، قطارها، آب‌سردکن‌ها و نمازخانه از دیگر اقدامات انجام‌شده در خط ۲ متروی تهران است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز