خبرگزاری کار ایران

| 22:09   
کد خبر : ۱۳۹۴۷۱۹

اعلام اسامی معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های تحصیلی بورسیه و دارای شرایط خاص کنکور ۱۴۰۲

سرپرست معاونت آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام اسامی معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت، زمان و آدرس محل مصاحبه، معاینه و گزینش رشته‌های تحصیلی بورسیه و دارای شرایط خاص آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ خبر داد.

اعلام اسامی معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های تحصیلی بورسیه و دارای شرایط خاص کنکور ۱۴۰۲

به گزارش ایلنا، علی صدر در تشریح جزئیات این خبر گفت: فهرست اسامی معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت از بین متقاضیانی که کدرشته محل‌های دارای شرایط خاص دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی را انتخاب کرده و حدنصاب چند برابر ظرفیت لازم را کسب کرده‌اند، با رعایت تقدم انتخاب رشته در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شده است.

وی افزود: معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت باید قبل از مراجعه به موسسه ذی‌ربط، برای اطلاع از برنامه زمانی و مکان، مدارک مورد نیاز و شرایط عمومی و اختصاصی جهت انجام مراحل مصاحبه، معاینه و یا سایر مراحل گزینش، حتما به درگاه اطلاع‌رسانی موسسه یا ارگان معرفی‌شده محل مصاحبه نیز مراجعه کنند.

سرپرست معاونت آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور درباره اعلام نتایج نهایی این رشته محل‌ها گفت: در گزینش نهایی هر رشته منحصرا کسانی قبول اعلام خواهند شد که طبق برنامه زمانی در مصاحبه و یا سایر مراحل گزینش به شرح مندرج در این اطلاعیه شرکت کرده و در این مرحله موفق شوند و صلاحیت عمومی آنان نیز توسط هیات مرکزی گزینش ذی‌ربط تایید شود و ضوابط انتخاب رشته فوق را نیز رعایت کرده باشند و همچنین حدنصاب نمره علمی نهایی برای هر رشته را هم کسب کنند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی این دانشگاه‌ها نیز به همراه نتایج سایر رشته‌های متمرکز آزمون سراسری اعلام خواهد شد و بررسی و پاسخگویی در خصوص وضعیت افرادی که در این مرحله معرفی نشدند، در اواخر مهرماه میسر خواهد بود.

براساس اعلام روابط‌عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، صدر در پایان گفت: ضرورت دارد متقاضیانی که کدرشته محل‌های دارای شرایط خاص دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی را انتخاب کرده‌اند، جهت اطلاع از جزئیات زمان و آدرس محل مصاحبه، معاینه و گزینش رشته‌های تحصیلی به اطلاعیه‌ای که به آدرس  https://sanjesh.org/fa-IR/sanjesh/4936/news/view/14591/10799/Staging در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش منتشر شده است، مراجعه و آن را به دقت مطالعه کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز