خبرگزاری کار ایران

| 03:49   
کد خبر : ۱۳۹۰۳۵۸
مدیرعامل شرکت واحد خبر داد:

آغاز خدمات‌رسانی کاروان اعزامی اتوبوسرانی تهران به زائران اربعین

رئیس کارگروه حمل‌ونقل عمومی کمیته خدمات شهری اربعین حسینی (ع) بعد از بازدید از مرزهای غربی کشور، از آغاز خدمات‌رسانی به زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) برای مراسم پیاده‌روی اربعین در خاک عراق خبر داد.

آغاز خدمات‌رسانی کاروان اعزامی اتوبوسرانی تهران به زائران اربعین

به گزارش ایلنا به نقل از روابط‌عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، مهدی علیزاده، مدیرعامل این شرکت و رئیس کارگروه حمل‌ونقل عمومی کمیته خدمات شهری اربعین حسینی (ع) گفت: حدود ۳۵۰ دستگاه اتوبوس از مرز مهران وارد و در منطقه زرباطیه کشور عراق مستقر شدند و زائران عزیز را تا شهر کوت منتقل می‌کنند.

وی با بیان این که همزمان با ورود زائران از مرز مهران خدمات‌رسانی ناوگان اتوبوسرانی نیز آغاز شده است، ادامه داد: همکاران زحمتکش اتوبوسرانی با آمادگی کامل در حال خدمات‌رسانی به زائران گرامی هستند و با نزدیک شدن به روز اربعین حجم کار و خدمات ما نیز افزایش می‌یابد.

رئیس کارگروه حمل‌و نقل عمومی کمیته خدمات شهری اربعین حسینی گفت: با هماهنگی که با آقای آل صادق، سفیر محترم ایران در بغداد انجام شده است، نقاط ضعف را به ایشان منتقل می‌کنیم تا در اسرع وقت موانع برای خدمات‌رسانی برطرف و انتقال زائران گرامی به‌خوبی صورت پذیرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز