خبرگزاری کار ایران

| 22:51   
کد خبر : ۱۳۸۸۹۹۹
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران:

زلزله دماوند تخریب و خسارت جانی نداشته است

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به اینکه زلزله ۳.۹ ریشتری دماوند تخریب و خسارت جانی نداشته است، از مردم خواست ضمن حفظ آرامش، خونسردی خود را حفظ کنند.

زلزله دماوند تخریب و خسارت جانی نداشته است

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، حامد یزدی مهر، بعد از ظهر شنبه با اشاره به وقوع زلزله ۳.۹ ریشتری حوالی دماوند اظهار داشت: خوشبختانه این زمین لرزه تا کنون هیچ گونه تخریب و خسارتی  برجای نگذاشته است.

وی با تاکید بر اینکه تمام دستگاه‌های خدمات رسان و فرمانداری دماوند در حالت آماده باش کامل هستند، گفت: هم اکنون نیز شاهد پس لرزه ای به قدرت ۲.۵ ریشتر در ساعت ۱۴:۴۲ در عمق ۸ کیلومتری زمین بین استان‌های تهران و مازندران بودیم.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با تاکید بر اینکه  دستگاه‌ها باید آمادگی لازم را داشته باشند افزود: ضروری است که اعلام کنیم، طبق ارزیابی‌های صورت گرفته در جریان این زلزله، گزارشی از تخریب منازل مسکونی نداشته‌ایم و خسارت‌های مادی خاصی نیز اعلام نشده است.

یزدی مهر از مردم خواست، ضمن حفظ آرامش و خونسردی، رعایت نکات مورد نظر ایمنی و از شتابزدگی جدا خودداری کنند: پس از وقوع زلزله تاکنون  گزارش نگران کننده‌ای به اداره کل مدیریت بحران استان تهران ارسال نشده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز