خبرگزاری کار ایران

| 06:58   
کد خبر : ۱۳۸۸۹۴۴
جانشین رئیس پلیس آگاهی فراجا خبر داد:

پلمب شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای غیرمجاز/ دستگیری ۹۷ نفر

جانشین رئیس پلیس آگاهی فراجا از اجرای مرحله سوم طرح سراسری شناسایی و پلمب شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای غیرمجاز خبر داد و گفت: در این خصوص ۹۷ نفر دستگیر شدند.

پلمب شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای غیرمجاز/ دستگیری ۹۷ نفر

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار فرامرز به‌گذر در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای طرح شناسایی و پلمب شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای غیرمجاز و دسیسه‌های هرمی، مرحله سوم این طرح با استفاده از امکانات و حداکثر توان پرسنلی و ظرفیت پلیس‌های تخصصی به مدت ۶ روز در سراسر کشور به مرحله اجرا درآمد. 

وی افزود: با تلاش شبانه‌روزی کارآگاهان پلیس آگاهی در این خصوص ۹۷ نفر دستگیر و ۲ شرکت بازاریابی شبکه‌ای غیرمجاز و ۴ مکان دسیسه‌های هرمی پلمب شدند. 

جانشین رئیس پلیس آگاهی فراجا تصریح کرد: بیشترین آمار دستگیری و کشفیات در اجرای این طرح مربوط به استان‌های خراسان رضوی، گیلان، فرماندهی ویژه غرب تهران، مازندران و البرز است. 

وی با بیان اینکه فعالیت شرکت‌های هرمی طبق قانون ممنوع است، تصریح کرد: وعده پرداخت سودهای کلان بابت معرفی زیرمجموعه از سوی گردانندگان (لیدرهای) این قبیل شرکت‌ها، پوچ و فریبکارانه است و افراد جویای کار نباید در دام این گونه شیادان بیفتند. 

به‌گذر خاطرنشان کرد: نحوه فعالیت و اسامی شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای و همچنین شرکت‌های هرمی در سایت نتورکمارکتینگ www.networkmarketing.mimt.gov.ir اطلاع رسانی شده است. 

وی در پایان از هموطنان خواست که از پرداختن به فعالیت‌هایی که دریافت سود آن منوط به وارد کردن اعضای جدید است، جدا خودداری کنند و موارد مشکوک را بلافاصله با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ درمیان بگذارند. 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز