خبرگزاری کار ایران

| 16:51   
کد خبر : ۱۳۸۸۸۴۹

ایمن‌سازی بخش‌های آسیب‌دیده ایستگاه مترو مهدیه و شناسایی مشترکان غیرمجاز فاضلاب

معاون پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از آغاز ایمن‌سازی و مقاوم‌سازی بخش‌های آسیب‌دیده ایستگاه مترو مهدیه ناشی از نشت فاضلاب و شناسایی مشترکین غیرمجاز همجوار این ایستگاه خبر داد.

ایمن‌سازی بخش‌های آسیب‌دیده ایستگاه مترو مهدیه و شناسایی مشترکان غیرمجاز فاضلاب

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، محمد حسن فصیح در دومین نشست بررسی تأثیرات نشت فاضلاب خط انتقال 1400 میلیمتری به سازه ایستگاه تقاطعی مترو مهدیه ؛ افزود: در این خصوص شرکت فاضلاب و شرکت آب و فاضلاب استان تهران طبق توافقات پیشین با شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه ، جابجایی خط 1400 میلی‌متری فاضلاب را در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: پس از انجام اقدامات کنترلی و جابجایی خط 1400 میلی‌متری فاضلاب مقرر شد شرکت راه آهن شهری تهران و حومه راهکارهای خود مبنی بر ایمن‌سازی و مقاوم‌سازی بخش‌های آسیب‌دیده ایستگاه مهدیه ناشی از نشت فاضلاب را آغاز نماید و گزارشی از شروع و روند انجام کار را برای این سازمان ارسال نماید.

فصیح گفت: این نشست به درخواست شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) و با حضور نمایندگانی از سازمان پدافند غیرعامل کشور، قرارگاه ثارالله، سازمان حفاظت محیط زیست کشور، مدیریت بحران استان تهران، شرکت آب و فاضلاب استان تهران، شرکت فاضلاب تهران، معاونت فنی و عمران شهرداری تهران، محیط زیست و توسعه پایدار، شرکت آب و فاضلاب منطقه 4، شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو)، شرکت بهره‌برداری راه آهن شهری تهران و حومه و معاونت پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در محل سالن فرماندهی این سازمان برگزار شد و نمایندگان حاضر گزارشات خود را ارئه نمودند و همچنین در خصوص بحث صدور مجوزهای حفاری، اتصال فاضلاب های خانگی به سیستم فاضلاب شهری و ... موضوعاتی مطرح شد.

وی افزود: در این نشست همچنین مقرر شد شرکت آب و فاضلاب استان تهران و شرکت فاضلاب استان تهران تمامی مشترکین غیرمجاز همجوار ایستگاه مترو مهدیه را شناسایی نموده و تمهیداتی برای اتصال آن‌ها به شبکه فاضلاب بیندیشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز