خبرگزاری کار ایران

| 18:05   
کد خبر : ۱۳۸۸۱۷۰

پویش ویژه «انتخاب رشته» داوطلبان کنکور در شبکه شاد

شبکه شاد با پویش ویژه «انتخاب رشته»، داوطلبان کنکور را به‌طور هوشمندانه و دقیق در مسیر انتخاب رشته مناسب هدایت می‌کند.

 پویش ویژه «انتخاب رشته» داوطلبان کنکور در شبکه شاد

به گزارش ایلنا از روابط عمومی شبکه شاد، با پایان آزمون سراسری و شمارش معکوس برای اعلام نتایج، شبکه شاد با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین و مشاوره‌های تخصصی، پویشی تحت عنوان «انتخاب رشته» را به منظور راهنمایی دقیق و کارآمد داوطلبان برای انتخاب رشته دانشگاهی راه‌اندازی کرده است. 

هدف اصلی این پویش ارائه راهکارهایی جامع و مشاوره‌های تخصصی به داوطلبان جهت اتخاذ بهترین تصمیم است. با ارائه اطلاعات دقیق و معتبر در مورد تمامی رشته‌های دانشگاهی، پویش «انتخاب رشته آیندگان نوآور» به داوطلبان امکان می‌دهد تا با توجه به توانمندی‌ها و علاقه‌مندی‌هایشان، انتخابی هوشمندانه‌تر برای آینده تحصیلی خود داشته باشند. 

بخش‌های اصلی کمپین «انتخاب رشته» شامل تخمین دانشگاه و رشته قبولی، مشاوره تخصصی، معرفی رشته‌ها و دانشگاه‌های مختلف و ویژه برنامه‌های پخش زنده است. 

در بخش تخمین دانشگاه و رشته قبولی، با توجه به رتبه داوطلب در آزمون سراسری و ارزیابی معیارهای مختلف، به داوطلبان اطلاعات دقیق و معتبری درباره دانشگاه‌ها و رشته‌هایی که با رتبه کنونی می‌توانند قبول شوند، ارائه می‌شود. 

مشاوره تخصصی به داوطلبان امکان می‌دهد تا به صورت آنلاین با متخصصان و اساتید حوزه‌های مختلف در ارتباط باشند و بهره‌وری از مشاوره تخصصی برای راهنمایی در انتخاب بهترین رشته را داشته باشند. 

معرفی رشته‌ها و دانشگاه ها، به ارائه توضیحات جامع و کامل در مورد تمامی رشته‌های دانشگاهی و آینده شغلی آن‌ها می‌پردازد. همچنین دانشگاه‌های مختلف و اعتبار آن‌ها برای داوطلبان مورد بررسی قرار می‌گیرد. 

ویژه برنامه‌های پخش زنده هر روز از ساعت ۶ بعد از ظهر تا ۱۰ شب ویژه برنامه‌های مختلفی از شبکه شاد با حضور نفرات برتر آزمون سراسری، مشاوران و متخصصان برگزار می‌شود تا داوطلبان بتوانند پاسخ سوالات خود را دریافت کنند و دانش خود را درباره رشته‌ها و دانشگاه‌های مختلف افزایش دهند. 

داوطلبان آزمون سراسری برای دریافت اطلاعات بیشتر و شرکت در این پویش می‌توانند به اپلیکیشن شاد مراجعه کرده و از بخش شادرویداد «انتخاب رشته» را انتخاب کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز