خبرگزاری کار ایران

| 06:15   
کد خبر : ۱۳۸۸۱۵۹
سرپرست سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران خبر داد:

اجرای عملیات بتن‌ریزی در بخشی از عرشه پل خیالستان زندگی

سرپرست سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران از اجرای عملیات بتن‌ریزی در بخشی از عرشه پروژه پیوند پهنه‌های مجاور بزرگراه امام علی (ع) موسوم به خیالستان زندگی خبر داد.

اجرای عملیات بتن‌ریزی در بخشی از عرشه پل خیالستان زندگی

به گزارش ایلنا به نقل از روابط‌عمومی سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، مسعود حق‌لطفی با اشاره به اقدامات در حال اجرا به منظور تکمیل عرشه پل خیالستان زندگی، یادآور شد: عملیات بتن‌ریزی یک قطعه از عرشه این پل انجام شده است. 

وی با بیان این که اجرای کامل پروژه حدود ۶۵۰۰ متر مربع به عرصه‌های عمومی در محدوده منطقه ۸ می‌افزاید، خاطرنشان کرد: بهره‌برداری از این عرصه‌ها که مستعد توسعه فضاهای فرهنگی، خدماتی و ورزشی است، تأثیر به‌سزایی در رشد سرانه‌ فضاهای مذکور خواهد داشت. 

به گفته حق‌لطفی، با عملیات بتن‌ریزی صورت‌گرفته حدود ۲۵۰۰ متر مربع از عرصه فوق تکمیل شده است و طبق برنامه‌ عملیات نصب تیرها و بتن‌ریزی بخش باقیمانده عرشه، تا پایان آبان‌ماه امسال عملیاتی خواهد شد.

شایان ذکر است، فاز نخست پروژه احداث خیالستان زندگی که شامل بخش سازه‌ای طرح است، محدوده‌ای به طول ۱۳۵ متر و عرض ۵۰ متر(دسترسی به ۶۵۰۰ متر مربع عرصه عمومی) را دربرمی‌گیرد. این پروژه به منظور پیوند پهنه‌های شرقی و غربی بزرگراه امام‌ علی(ع) و با هدف امکان توسعه زیرساختهای تفریحی و خدماتی اجرا می‌شود. 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز