خبرگزاری کار ایران

| 08:15   
کد خبر : ۱۳۸۶۸۷۹

عدالت در خدمات سلامت، مولفه مهم در تاسیس سازمان بیمه سلامت

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران در پیامی به مناسبت سالروز تاسیس سازمان بیمه سلامت تاکید کرد که عدالت در خدمات سلامت مولفه مهم در تاسیس سازمان بیمه سلامت ایران است.

عدالت در خدمات سلامت، مولفه مهم در تاسیس سازمان بیمه سلامت

به گزارش ایلنا، محمد مهدی ناصحی در پیامی به مناسبت سالروز تاسیس سازمان بیمه سلامت، آورده است:« سازمان بیمه سلامت ایران در ۲۲ مرداد سال ۹۱ با تجمیع سازمان‌های بیمه‌گر کشور تشکیل شد، با تشکیل این سازمان، ضمن تحقق عدالت و ارتقاء سطح کیفیت خدمات، کاهش پرداخت از سوی بیمه شدگان، رفع همپوشانی های بیمه ای و بسط و گسترش برنامه پزشک خانواده در کشور فراهم شد.

از این رو با تشکیل این سازمان، یکی از بزرگ‌ترین اصلاحات نظام رفاه اجتماعی کشور صورت گرفت. در حال حاضر پس از گذشت یک دهه از تاسیس این سازمان، خدمات مهم و قابل توجهی در حوزه های مختلف بهداشتی و درمانی به بیمه شدگان ارائه می شود و سازمان بیمه سلامت ایران به عنوان یکی از سازمان های بیمه گر نقش غیر قابل کتمانی در حل چالش های حوزه سلامت دارد.

تنوع خدمات گسترده بیمه‌ای توسط سازمان بیمه سلامت ایران نشان از همفکری، هم اندیشی، پویایی و نگاه عاقلانه مسئولان و تصمیم گیران حوزه سلامت دارد،لذا همین مساله سبب شده که بیش از 44 میلیون نفر از جمعیت کشور تحت پوشش سازمان بیمه سلامت ایران قرار گیرند که بخش بسیاری از جمعیت تحت پوشش از خدمات رایگان استفاده می کنند؛ بدون شک این مساله برای سازمان بیمه سلامت مایه افتخار است که طبق رسالت خود به جمعیت آسیب پذیر خدمات رسانی کند.

اینجانب ضمن قدردانی از زحمات تمامی فعالان حوزه سلامت، سالروز تشکیل سازمان بیمه سلامت ایران را تبریک و تهنیت عرض نموده و برای تلاشگران این عرصه از خداوند منان توفیق و سربلندی مسئلت می نمایم.»

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز