خبرگزاری کار ایران

| 18:47   
کد خبر : ۱۳۸۶۱۵۶
زاکانی عنوان کرد:

برنامه ویژه‌ شهرداری تهران برای انتقال زائران اربعین

شهردار تهران در جمع فعالان مردمی اربعین گفت: امسال برنامه ویژه‌ای برای حمل و نقل زائران اربعین داریم و عمده تلاش همکاران من برای خدمت‌رسانی در حوزه‌های حمل و نقل، فرهنگی، اجتماعی، تقویت و بهسازی زیرساخت‌ها و خدمات شهری است.

برنامه ویژه‌ شهرداری تهران برای انتقال زائران اربعین

به گزارش ایلنا، هشتمین گردهمایی ملی فعالان مردمی اربعین و هشتمین همایش ملی هیأت‌های فعال در این عرصه با محوریت «اربعین، آوردگاه حرکت عمومی مردم» در حرم امام خمینی(ره) برگزار شد. 

برنامه ویژه شهرداری تهران برای حمل و نقل زائران اربعین

علیرضا زاکانی شهردار تهران در سخنانی کوتاه در این مراسم با اشاره به برنامه‌های مجموعه شهرداری تهران برای خدمت‌رسانی به زائران اظهار داشت: امسال برنامه ویژه‌ای برای حمل و نقل زائران داریم. عمده تلاش همکاران من برای خدمت‌رسانی، در حوزه‌های حمل و نقل، فرهنگی و اجتماعی و تقویت و بهسازی زیرساختی و خدمات شهری خواهد بود.

وی با اشاره به گرمای هوا در اربعین اظهار کرد: در مجموعه مدیریت شهری تمام توان خود را روی این موضوع گذاشته‌ایم، اما کار اصلی بر عهده شما نیروهای مردمی است تا بتوانیم بهترین خدمات به زائران در مسیر مرز، مرز و بعد از آن داشته باشیم.

بر اساس گزارش سایت شهر، زاکانی تصریح کرد: از شما خادمان سیدالشهدا که بناست بهترین خدمات را به زائران داشته باشید، تشکر می‌کنم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز