خبرگزاری کار ایران

| 15:01   
کد خبر : ۱۳۸۲۸۶۳

تمدید فرصت ثبت‌نام دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد

فرصت مجدد ثبت نام متأخرین مصاحبه آزمون دکتری تخصصی و دوره بدون آزمون دکتری تخصصی ویژه استعدادهای درخشان سال ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد.

تمدید فرصت ثبت‌نام دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد

به گزارش ایلنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، به اطلاع آن دسته از داوطلبان آزمون دکتری تخصصی که فرم صلاحیت عمومی را تکمیل کرده و در موعد مقرر موفق به ثبت‌نام به منظور شرکت در مصاحبه نشده‌اند و یا داوطلبانی که نسبت به تکمیل فرم صلاحیت‌های عمومی اقدام و به منظور مصاحبه ثبت نام نموده و موفق به حضور در جلسه مصاحبه در موعد مقرر نشده‌اند، می‌رساند از امروز سه شنبه ۱۰ مرداد تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۱۵ مرداد می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به نشانی http://azmoon.org نسبت به ثبت نام برای شرکت در مصاحبه اقدام کنند. 

داوطلبان توجه داشته باشند که این آخرین فرصت ثبت نام به منظور شرکت در مصاحبه است. 

همچنین داوطلبان دوره بدون آزمون دکتری تخصصی که در موعد مقرر موفق به ثبت نام به منظور شرکت در مصاحبه نشده‌اند و یا قبلاً به منظور مصاحبه ثبت نام کرده و موفق به حضور در جلسه مصاحبه در موعد مقرر نشده اند، در تاریخ اعلام شده در سایت فوق نسبت به ثبت‌نام برای شرکت در مصاحبه اقدام کنند. 

شایان ذکر است زمان و محل انجام مصاحبه با تاخیر داوطلبان آزمون دکتری تخصصی و دوره بدون آزمون دکتری تخصصی ویژه استعدادهای درخشان که به صورت حضوری و متمرکز در شهر تهران برگزار خواهد شد، هفته آینده اطلاع‌رسانی خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز