خبرگزاری کار ایران

| 00:44   
کد خبر : ۱۳۸۱۹۷۷

عامل سرقت از ۲۰۰ پست مخابراتی دستگیر شد

فرماندهی انتظامی شهرستان ری از دستگیری عامل سرقت از ۲۰۰ پست‌ مخابراتی در جنوب تهران خبرداد.

عامل سرقت از ۲۰۰ پست مخابراتی دستگیر شد

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمد قاسم طرهانی در این‌باره گفت: درپی وقوع چند فقره سرقت پست‌های مخابراتی در محدوده شهرستان ری در هفته‌های اخیر پیگیری موضوع سریعاً به صورت ویژه در دستورکار عوامل عملیات کلانتری قرار گرفت و در جریان تحقیقات انجام شده مشخص شد، متهم با پرسه زنی در مناطق جرم‌خیز و در ساعات ابتدایی صبح و در فرصتی مناسب اقدام به قطع کابل‌ها و پست‌های مخابراتی کرده و آن‌ها را به سرقت برده است.

وی ادامه داد:‌ مأموران کلانتری شهرری با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف جرم و روش‌های علمی و بررسی دقیق دوربین‌های مداربسته محل‌های جرم، در نهایت در سوم مرداد امسال هویت و مخفیگاه متهم را که از سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار بود، شناسایی کردند و پس از آن بلافاصله با هماهنگی‌های قضایی روز گذشته تیمی از ماموران به مخفیگاه متهم در محدوده اتوبان شهید آوینی مراجعه کرده و طی یک عملیات غافلگیرانه این فرد را در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با اشاره به انتقال متهم به مقر انتظامی و انجام بازجویی از وی، گفت: این فرد در جریان بازجویی‌های انجام شده به ۲۰۰ فقره سرقت پست‌های مخابراتی در جنوب تهران و شهرستان ری اعتراف کرد.

طرهانی افزود:‌ در ادامه تحقیقات انجام شده، مالخر این فرد نیز شناسایی شده و در جریان دو عملیات همزمان و جداگانه دستگیر شدند. سارق و دو مالخر پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز