خبرگزاری کار ایران

| 12:06   
کد خبر : ۱۳۷۴۱۸۰

تهران؛ آماده برگزاری مهمانی ۱۰ کیلومتری عید غدیر

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: پایتخت با اکران فرهنگی پویش «مهمونی ۱۰ کیلومتری»، اهتزاز هزاران پرچم و ابرپرچم، نصب المان‌های حجمی، نورآرایی و آذین‌بندی محور امام حسین (ع) تا میدان آزادی آماده برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم عید غدیر است.

تهران؛ آماده برگزاری مهمانی ۱۰ کیلومتری عید غدیر

به گزارش ایلنا به نقل از اداره ارتباطات و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، رضا صیادی در آستانه فرارسیدن عید غدیر از آمادگی پایتخت برای برگزاری مهمانی ۱۰ کیلومتری در محور میدان امام حسین (ع) تا میدان آزادی خبر داد و گفت: در غدیر امسال شاهد اجرای یک طرح ویژه نورپردازی و آذین‌بندی میدان‌های انقلاب و فردوسی، نورآرایی ویژه میدان ولیعصر (عج) و مسیر خیابان انقلاب خواهیم بود.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرتهران ادامه داد: نصب و جانمایی المان‌های نوری و جشن نور در طول مسیر، همچنین نورافشانی در ۸۷ نقطه از فضای شهری و اجرای ۸ ویدئومپینگ تکمیل‌کننده بخش نورآرایی و نورباران تهران در شب عید غدیر است.

صیادی، اهتزاز هزاران پرچم و ابرپرچم در سطح فضای شهری پایتخت را از دیگر برنامه‌های سازمان متبوع خود برای جشن عید غدیر اعلام کرد و افزود: در همین راستا نصب بیش از ۲۰ هزار پرچم بزرگراهی و محله‌ای «علی ولی الله» شهر را به نام حضرت علی (ع) متبرک خواهد کرد. همچنین در نظر است بیش از ۴۰۰ هزار پرچم در جریان این مراسم بین شهروندان توزیع شود.

وی تاکید کرد: دومین مهمانی ۱۰ کیلومتری غدیر خم در دهه ولایت در محور امام حسین (ع) تا میدان آزادی برگزار می‌شود که گروه‌های مردمی متشکل از هیات‌های مذهبی، موکب‌ها، گروه‌های جهادی و مؤسسات قرآنی و فرهنگی قرار است که به صورت منظم و سازمان‌دهی‌شده به ارائه برنامه‌ها و خدمات خود در این زمینه بپردازند. 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز