خبرگزاری کار ایران

| 18:45   
کد خبر : ۱۳۷۴۰۷۱

قفل ترافیکی خیابان تجریش در صورت عدم تامین پارکینگ برای بیمارستان تازه تاسیس شهدا

رئیس کمیته گردشگری شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه قرار است بیمارستان شهدای تجریش در روز عید غدیر افتتاح شود، اظهار کرد: این بیمارستان دو هزار واحد کسری پارکینگ دارد و قرار بود روزی که بیمارستان ساخته می شد ساختمان سابق به پارکینگ تبدیل شود.

قفل ترافیکی خیابان تجریش در صورت عدم تامین پارکینگ برای بیمارستان تازه تاسیس شهدا

به گزارش ایلنا به نقل از سایت شهر سید احمد علوی در یکصد و شصتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه قرار است بیمارستان شهدای تجریش در روز عید غدیر افتتاح شود، اظهار کرد: این بیمارستان دو هزار واحد کسری پارکینگ دارد و قرار بود روزی که بیمارستان ساخته می شد ساختمان سابق به پارکینگ تبدیل شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه وزارت بهداشت با تغییر کاربری ساختمان سابق موافق نبوده و هر دو ساختمان را با کاربری درمانی می خواسته است، یادآور شد: سوال من این است که از شنبه خیابان تجریش که پیش از این نیز قفل بود، با مراجعه مردم و کادر درمانی به بیمارستان چه تکلیفی خواهد داشت.

وی افزود: برای قنات های موجود و جمع آوری پسماند نیز باید شهرداری و دولت پاسخ دهد و این اتفاق خوب و اضافه شدن یک بیمارستان هزار تختخوابی به شهر، برای مردم شیرینی داشته باشد.

مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه جمع آوری پسماند با خودروهای حمل مخصوص منتقل و امحا شود، تصریح کرد: شهرداری باید از بیمارستان ها طلب کند و ارقام پیش بینی شده را برای حمل بهداشتی پسماند بیمارستانی را دریافت کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز