خبرگزاری کار ایران

| 00:25   
کد خبر : ۱۳۶۹۷۵۵
راه‌اندازی خدمات رفاهی جدید در مراکز معاینه فنی تهران؛

از تامین سوخت تا استقرار ون‌کافه

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران گفت: خودروی سوخت‌رسانی سیار و ون‌کافه در دو مرکز معاینه فنی نیایش و شهید آبشناسان مستقر شدند.

از تامین سوخت تا استقرار ون‌کافه

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری شهر، شادی مالکی با بیان این که خودروی سوخت‌رسانی سیار و ون‌کافه در دو مرکز معاینه فنی نیایش و شهید آبشناسان مستقر شدند، گفت: براساس تقاضای مراجعه‌کنندگان به مراکز معاینه فنی با هدف رضایت‌مندی مشتریان و ارائه خدمات متنوع در مراکز این مجموعه با همکاری شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران نسبت به راه‌اندازی دو خدمت جدید رفاهی در مراکز نیایش و شهید آبشناسان اقدام شده است. این خدمات شامل استقرار خودروی سوخت‌رسانی سیار و ون‌کافه در مراکز مذکور است.

وی در خصوص دلایل استقرار خودروی سوخت‌رسانی سیار افزود: ارائه خدمات خودرویی متنوع در مراکز معاینه فنی به صورت تجمیعی به نحوی که مشتریان با مراجعه به یک مرکز معاینه فنی بتوانند به سایر خدمات خودرویی مورد نیاز دسترسی داشته باشند، یکی از برنامه‌های ستاد در سال ۱۴۰۲ است. بدون تردید ارائه این خدمات در مراکز علاوه بر تسهیل در دسترسی موجب کاهش سفرهای درون‌شهری، مدیریت زمان و کاهش آلودگی هوا خواهد شد.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران ضمن اشاره به این مساله که در فاز نخست این خدمات رفاهی در دو مرکز راه‌اندازی شده است و در فازهای بعدی در مراکز دیگر نیز اجرا خواهد شد، اظهار داشت: به‌زودی ایجاد امکانات رفاهی ون‌کافه با لحاظ کردن شرایطی نظیر موقعیت و وسعت، در تعدادی از مراکز معاینه فنی اجرا خواهد شد. البته شناسایی خدمات مورد نیاز در هر مرکز از طریق نظرسنجی انجام و در نهایت تلاش می‌شود این توسعه براساس نیاز مشتریان صورت پذیرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز