خبرگزاری کار ایران

| 10:07   
کد خبر : ۱۳۶۹۰۸۱
معاون شهردار تهران:

فاز اول پایانه شرق زمستان امسال به بهره‌برداری می‌رسد

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: ترک فعل مدیران دوره قبلی مدیریت شهری در تکمیل و راه‌اندازی پایانه شرق را از دستگاه‌های نظارتی پیگیری خواهیم کرد.

فاز اول پایانه شرق زمستان امسال به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری شهر، جلال بهرامی در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر تهران از پایانه مسافربری شرق با بیان این که تا ۶ ماه آینده فاز اول آن افتتاح خواهد شد، اظهار داشت: فاز دوم شامل بخشی از ساختمان‌های ساخته‌شده می‌شود و فاز سوم نیز در واقع هیچ ساختمانی ساخته نشده که البته ارتباطی به ترمینال ندارد و اماکن خدماتی است.‌

وی با بیان این که پایانه شرق مشکل حقوقی داشت که منجر به پیشرفت فیزیکی منفی شده بود، یادآور شد: باید پیمانکار قبلی تعیین تکلیف می‌شد و مشاور جدید می‌گرفتیم تا طرح به‌روز شود.

بهرامی با اعلام این که سخت‌ترین کار تجهیز کارگاه است که باید انجام می‌شد و این امر را دنبال کردیم، خاطرنشان کرد: ما ترک فعل مدیران دوره پنجم مدیریت شهری را از دستگاه نظارتی پیگیری می‌کنیم.

وی با اعلام این که جابه‌جایی مسافران تا ۶ ماه آینده در این پایانه انجام خواهد شد، تاکید کرد: میزان جابه‌جایی در پایانه قدیم به حداقل خواهد رسید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز