خبرگزاری کار ایران

| 02:48   
کد خبر : ۱۳۶۶۲۳۴
نایب‌رئیس شورای شهر تهران:

امروز کشورها باید در مسیر دیپلماسی با ایران راه تفاهم را انتخاب کنند

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: امروز هر سفارتخانه‌ای که در تهران باز می‌شود، موشک قدرتمندی است که به آمریکا شلیک می‌شود

امروز کشورها باید در مسیر دیپلماسی با ایران راه تفاهم را انتخاب کنند

به گزارش خبرنگار ایلنا، پرویز سروری در سخنان آغازین خود در یکصد و پنجاه و سومین جلسه دوره ششم شورای اسلامی شهر تهران گفت: کشورهایی که به تجزیه و فروپاشی ایران فکر می‌کردند، مجبور شدند راه تعامل با جمهوری اسلامی را انتخاب کنند. امروز این کشورها برای ایجاد ارتباط با جمهوری اسلامی صف کشیده‌اند که نشان‌دهنده شکست آمریکا در منطقه است.

وی افزود: امروز هر سفارتخانه‌ای که در تهران باز می‌شود، موشک قدرتمندی است که به آمریکا شلیک می‌شود و تمام این موارد نشان می‌دهد جمهوری اسلامی دارای دیپلماسی بازدارندگی است. امروز کشورها باید در مسیر دیپلماسی با ایران راه تفاهم را انتخاب کنند و بازگشایی سفارت ایران در عربستان نمونه دیپلماسی است.

نایب‌رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر این که کسانی که به دنبال بی‌ثباتی در کشور بودند، امروز در اوج بی‌ثباتی در رژیم اشغالگر اسرائیل زندگی می‌کنند، خاطرنشان کرد: آنها آتشی برای سوزندان ما ساخته بودند که امروز خودشان را می‌سوزاند. امروز مقاومت برگ برنده منطقه است و همه باید در این مسیر حرکت کنند.

سروری با تاکید بر این که موشک هایپرسونیک باید موشک صلح نامیده می‌شد، خاطرنشان کرد: هر کشوری که در صلح باشد، در امنیت زندگی خواهد کرد و این سیاست ایران است که با قدرت صلح را به ارمغان بیاورد، اما جای تأسف است روزی که ایران جزو چهار کشوری می‌شود که این توانمندی را دارد، عده‌ای از سازش و وادادگی دفاع می‌کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز