خبرگزاری کار ایران

| 20:21   
کد خبر : ۱۳۴۸۹۵۱
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت تاکید کرد:

لزوم جانشین‌پروری از جوانان در امور اجرایی و موقعیت‌های مدیریتی در نظام سلامت

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت وی ضمن اشاره به ضرورت جانشین‌پروری در نظام سلامت، بهره گیری از جوانان در امور اجرایی و موقعیت‌های مدیریتی را امری ضروری دانست و گفت: مدیریت اخلاق مدارانه در کنار کار تیمی از مولفه‌های اصلی مدیریت نوین است.

لزوم جانشین‌پروری از جوانان در امور اجرایی و موقعیت‌های مدیریتی در نظام سلامت

به گزارش ایلنا از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بهروز رحیمی، در نشست با رییس و کارکنان مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری، بر ضرورت توجه به نقاط قابل بهبود و اصلاح فرایندهای طولانی و نیازمند بهبود در سازمان، تاکید و عنوان کرد: مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری باید سیاستگذاری و ریل‌گذاری مسیر رشد و ارتقای کارکنان نظام سلامت را فراهم کند. 

وی همچنین بهبود رفتارهای سازمانی و تعالی پرسنلی را زمینه ساز تحول سازمانی و اداری عنوان کرد و افزود: باید توجه داشته باشیم که تا حد امکان از قوانین و مقررات به نفع کارکنان بهره ببریم. 

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: ارزش تصمیم گیری در اتخاذ به موقع آن تصمیم است و اگر زمان طلایی آن بگذرد و درگیر مسائل جزیی شویم، نتیجه مطلوب حاصل نمی‌شود. 

وی ضمن اشاره به ضرورت جانشین‌پروری در نظام سلامت، بهره گیری از جوانان در امور اجرایی و موقعیت‌های مدیریتی را امری ضروری دانست و گفت: مدیریت اخلاق مدارانه در کنار کار تیمی از مولفه‌های اصلی مدیریت نوین است. 

معاون وزیر بهداشت در پایان، تبدیل وضعیت ۷۰ هزار نفر از مشمولین قانون تبدیل وضعیت ایثارگران، اخذ مجوز استخدامی ۲۵۱۰۰ نفر برای سال ۱۴۰۲ و تحویل بیش از ۲۰۰۰ پروژه عمرانی را از اقدامات مهمی عنوان کرد که تا پایان سال ۱۴۰۱ انجام شده است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز