کد خبر: 1343672 A

مجروح شدن ۲ مامور منابع طبیعی در درگیری با قاچاقچیان چوب در استان گیلان/ دستگیری یکی از ۳ قاچاقچی ضارب

سرپرست اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان از مجروح شدن دو مامور منابع طبیعی در درگیری با قاچاقچیان چوب در شهرستان رضوانشهر و دستگیری یکی از سه قاچاقچی ضارب خبر داد.

مجروح شدن ۲ مامور منابع طبیعی در درگیری با قاچاقچیان چوب در استان گیلان/ دستگیری یکی از ۳ قاچاقچی ضارب

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور، سرخوش کرم‌زاده در تشریح جزئیات این خبر گفت: دو مأمور منابع طبیعی شهرستان رضوانشهر هنگام ماموریت در منطقه رودبارسرای ایم شهرستان مورد ضرب و شتم سه قاچاقچی که در حال قطع درختان جنگلی بودند، قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه این افراد هیچ مجوزی برای قطع درخت و حمل چوب نداشتند، افزود: ماموران یگان حفاظت یکی از قاچاقچیان را دستگیر کردند ، اما دو قاچاقچی دیگر با به‌کارگیری سلاح سرد (اره دستی و داس)، مأموران منابع طبیعی را مجروح کردند و از محل درگیری متواری شدند.

سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان ادامه داد: حال عمومی یکی از ماموران مساعد است و مامور دیگر برای درمان به یکی از بیمارستان‌های شهر رشت منتقل شد.

کرم‌زاده با اشاره به تلاش برای دستگیری قاچاقچیان فراری با دستور قضایی، از اهالی استان گیلان خواست در صورت مشاهده هرگونه دخل و تصرف زمین‌های ملی و قاچاق چوب با سامانه‌های امداد جنگل و مرتع به شماره‌های ۱۳۹ و ۱۵۰۴ تماس بگیرند. 

انتهای پیام/
منابع طبیعی گیلان قاچاق چوب یگان حفاظت منابع طبیعی کشور منابع طبیعی گیلان شهرستان رضوانشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر