کد خبر: 1339501 A

تاکید فرمانده کل فراجا بر کیفی‌سازی نوع کارکرد و ماموریت‌های پلیس

فرمانده کل انتظامی کشور بر کیفی‌سازی نوع کارکرد و ماموریت‌های پلیس تاکید کرد و گفت: خدمت به زائران راهیان نور قطعاَ رحمت الهی است.

تاکید فرمانده کل فراجا بر کیفی‌سازی نوع کارکرد و ماموریت‌های پلیس

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار احمدرضا رادان در جمع فرماندهان، معاونین و روسای پلیس های تخصصی فرماندهی انتظامی و مرزبانی استان خوزستان اظهار داشت: توفیق نصیب ما شد در یکی از بهترین ماه‌های خدا در یکی از بهترین زمان‌ها، در دورانی که زائران راهیان نور برای زیارت مناطقی که زمانی دستاورد پاکی، مقاومت، ایثار و شهادت همراه داشت و زیارتگاه‌شان شد، حضور داشته باشیم.

وی خطاب به فرماندهان و مسئولان انتظامی و مرزبانی بیان داشت: خداوند منان را شاکر باشید که در چنین سرزمینی توفیق شده مدتی را به خدمت باشید، بعضی وقت‌ها آدم‌ها انتخاب می شوند بدون آنکه خودشان بدانند که انتخاب شدند و در مسیری قرار می‌گیرند که مسیر سرنوشت‌ساز دنیا و آخرت آنها خواهد شد.

فرمانده فراجا ادامه داد: همکاران انتظامی، مرزبانی، یگان ویژه و سایر زحمتکشان که در مسیر خدمت به زائران هستند در حقیقت امنیت ساز، معنویت ساز و آرامش بخش محیط و منطقه‌ هستند که باید قدردان آن باشند.

این مقام ارشد انتظامی در کشور با بیان اینکه خدمت به زائران راهیان نور مورد تاکید است و باید مورد توجه جدی قرار گیرد ، بیان داشت: کار کردن ، فعالیت و نوع نگاه در این نوع ماموریت‌ها قطعاَ رحمت الهی است چرا که زحمت آن هم ذخیره دنیا و آخرت از بابت معنویت می‌شود.

سردار رادان عنوان داشت: سفر کاروان های راهیان نور یک نمونه از راهپیمایی اربعین حسینی است که برای پلیس حس و حال خدمتگزاری به زائران را دارد لذا باید نهایت استفاده معنوی را داشته و در تامین امنیت و خدمات ‌دهی نهایت تلاش خود را داشته باشید.

وی در ادامه بر کیفی سازی نوع کارکرد و ماموریت‌های پلیس تاکید کرد و گفت: پلیس می‌بایست بر پیشگیری از وقوع و کشف به موقع جرم حساس و با جدیت وارد عمل شود و مردم باید این را احساس کنند.

فرمانده انتظامی کل کشور تصریح کرد: معتادان متجاهر باید از سطح شهرها جمع‌آوری شوند و در این مسئله هم باید مردم این موضوع را احساس کنند.

وی اذعان داشت: دشمن همیشه به نوعی قصد ضربه زدن به امنیت مردم را دارد پس پلیس باید با آمادگی و تلاش شبانه روزی ضمن پیش‌بینی،  پیشگیری هم کند.

سردار رادان با بیان اینکه نوروز امسال خاص و متفاوت است، گفت: با توجه به اینکه ۴ فروردین آغاز ماه مبارک رمضان می‌باشد، امکان پیش اندازی سفرهای نوروزی است ‌که باید برنامه‌ریزی لازم جهت تامین امنیت انتظامی و ترافیکی هموطنان انجام شود.

 

انتهای پیام/
راهیان نور خوزستان پلیس سردار رادان سردار احمدرضا رادان فراجا
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر