کد خبر: 1336029 A

فرمانده کل فراجا:

خانه‌های خالی مکان امنی برای سارقان در ایام نوروز نخواهد بود

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: اجازه نمی‌دهیم خانه‌های خالی مردمی که در ایام نوروز در سفر هستند، مکان امنی برای سارقان باشد.

خانه‌های خالی مکان امنی برای سارقان در ایام نوروز نخواهد بود

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار احمدرضا رادان روز چهارشنبه در حاشیه مراسم دانش آموختگی فراگیران درجه داری آموزشگاه های علمی، تخصصی فراجا در مرکز آموزشی شهید چمران کرج از اجرای طرح  مبارزه با سارقان و مالخرها در کشور خبر داد و گفت: این طرح در ایام نوروز و در ادامه ماموریت های پلیس مورد توجه مضاعف قرار دارد.

وی با تاکید بر اینکه اجازه نمی دهیم خانه های خالی مردمی که در ایام نوروز در سفر هستند، مکان امنی برای سارقان باشد، گفت: پلیس تمام امکانات و ظرفیت های خود را برای امنیت سفرهای شهروندانبسیج کرده تا مردم نوروز امسال را بهتر از گذشته سپری نمایند.

رادان در ادامه افزود:  پلیس اجازه نخواهد داد تخلفات 5 درصدی آرامش 95 درصد جامعه را مختل نماید لذا متخلفان آگاه باشند پلیس با اقتدار نسبت به ناهنجاری ها و جرایم برخورد خواهد کرد.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران اقتدار پلیس در انجام ماموریت ها را به میزان آشنایی با فناوری و آموزش های لازم فراگیران عنوان داشت، یادآور شد: برای این مهم باید حرکت به سمت پلیس هوشمند در زمینه های تجهیزات، نیروی انسانی و ساختار را در خدمت همدیگر قرار دهیم تا تسلط و اشراف اطلاعاتی بر ماموریت ها داشته باشیم.

وی همچنین در پایان با اشاره به افتتاح قرارگاه هوشمندسازی و فناوری گفت: امیدواریم بتوانیم روزهای بهتری برای پلیس در تراز انقلاب اسلامی رقم بزنیم.

انتهای پیام/
سرقت سارقان رادان سردار رادان سردار احمدرضا رادان
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر