کد خبر: 1327841 A

با حضور فرمانده کل فراجا صورت گرفت؛

افتتاح مرکز پاسخگویی پلیس راهور با شماره تلفن 120

مرکز پاسخگویی پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با شماره تلفن سه‌رقمی 120 با حضور فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران و رئیس پلیس راهور کشور افتتاح شد.

افتتاح مرکز پاسخگویی پلیس راهور با شماره تلفن 120

به گزارش خبرنگار ایلنا، صبح امروز مرکز پاسخگویی پلیس راهور فراجا با حضور سردار احمدرضا رادان، فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران، سردار سید کمال هادیان‌فر، رئیس پلیس راهور فراجا و جمعی از فرماندهان و پرسنل پلیس راهور سراسر کشور در ستاد فرهاندهی پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا در شهرک آزمایش تهران افتتاح شد. 

مرکز پاسخگویی پلیس راهور فراجا که با شماره تلفن سه‌رقمی 120 و شماره‌های 02188255555 و 02188288888 فعالیت می‌کند، به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات به عموم شهروندان در حوزه‌های شماره‌گذاری، صدور گواهینامه، اجرائیات، رفع توقیف خودرو، تصادفات، وضعیت راه‌های کشور، مسدودی‌ها و محدودیت‌های جاده‌ای، ارائه شکایات و ... است. 

با وجود افتتاح مرکز پاسخگویی پلیس راهور، همچنان شماره تلفن 110 به عنوان شماره فوریت‌های پلیسی آماده ارائه خدمات به شهروندان در زمینه رسیدگی به تصادفات شهری و جاده‌ای در سراسر کشور است، اما مردم می‌توانند در تماس با شماره 120 و سایر شماره‌های مذکور، سوالات و انتقادات خود را درباره عملکردهای پلیس راهور با این مرکز در میان بگذارند. 

گفتنی است، با دستور فرمانده کل فراجا، قرار است تا نوروز 1402 نرم‌افزار کاربردی مرکز تلفنی پلیس راهور فراجا برای تلفن همراه نیز راه‌اندازی شود. 

21

22

19

20

 

انتهای پیام/
پلیس راهنمایی و رانندگی پلیس راهور سردار رادان سردار هادیان فر پلیس راهور فراجا مرکز پاسخگویی پلیس راهور
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر