خبرگزاری کار ایران

تصمیم‌گیری درباره تعطیلی ادارات در کمیته اضطرار آلودگی هوا انجام می‌شود

asdasd
کد خبر : ۱۳۱۵۸۸۸

وزیر کشور گفت: تصمیم‌گیری درباره تعطیلی ادارات در چارچوب مشخص کمیته اضطرار آلودگی هوا و توسط این کمیته انجام می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، احمد وحیدی در حاشیه بزرگداشت سومین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی که با حضور کارکنان وزارت کشور برگزار شد؛ در پاسخ به پرسش خبرنگاری در خصوص تعطیلی ادارات و دستگاه‌‎های دولتی گفت: این موضوع در چارچوب مشخص کمیته اضطراری هوای پاک دنبال می شود و اگر آلودگی از حد مشخصی بالا رفت در آنجا تصمیم گیری می شود.

وزیر کشور در پاسخ به سوالی درباره برآورد خسارات اغتشاشات اخیر گفت: عددها توسط دستگاه‌های ذی ربط بررسی و اعلام می‌شود.

وحیدی در پاسخ به سوالی دیگر درباره رفع فیلترینگ برخی از شبکه‌های اجتماعی خارجی اظهار کرد: باید ببینیم کسانی که در این فضا می‌خواهند فعال باشند، آیا حاضر به تمکین به به سیاست‌های جمهوری اسلامی هستند؟ یا اینکه می‌خواهند با ناامنی و هدایت جریانات اغتشاشگر کار کنند. در آن صورت طبیعی است که همان موضع قبلی ادامه می‌یابد.   

وی تصریح کرد: مهمترین وظیفه ما حفظ انقلاب و حرکت توفنده در مسیر انقلاب است و این هم با پیروی از منویات حضرت امام(ره) و رهبر معظم انقلاب و با جهاد، میدان داری، حرکت بی وقفه و امید به آرمان‌های بلند انقلاب محقق می‌شود.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز