کد خبر: 1290071 A

امانی:

کارکنان شهرداری تحت پوشش قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت قرار گرفتند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران از قرار گرفتن کارکنان شهرداری تحت پوشش قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت خبر داد و گفت: به دنبال جبران عقب‌ماندگی در حقوق کارکنان شهرداری هستیم.

کارکنان شهرداری تحت پوشش قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت قرار گرفتند

به گزارش ایلنا، ناصر امانی، در خصوص لایحه متناسب سازی حقوق کارمندان و بازنشستگان اظهار کرد: خوشبختانه پیگیری ها منجر به این شد که دولت بر اساس این لایحه، حقوق کارکنان شهرداری تهران را نیز افزایش داد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران خاطرنشان کرد: قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت، پرسنل شهرداری را نیز در برمی گیرد که با پیگیری‌ها، کارمندان شهرداری نیز تحت پوشش لایحه متناسب سازی حقوق قرار گرفتند. با این وجود حقوق کارکنان، عقب‌ماندگی‌هایی دارد که ما به دنبال جبران این عقب ماندگی‌ها هستیم.

به گزارش شهر، امانی با بیان اینکه حقوق کارکنان قراردادی نیز بر اساس قانون کار افزایش قابل توجهی داشته است، یادآور شد: در این زمینه مشکلات داخلی وجود دارد که باید برطرف شود. در مواردی اضافه کاری‌ها جابجا شده که به دنبال رفع آن هستیم.

گفتنی است کلیات لایحه دو فوریتی متناسب سازی حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان کشوری و لشکری، ۲۴ مهرماه در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید.

انتهای پیام/
پوشش شورای اسلامی شهر تهران شهرداری قانون کارکنان دولت
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر