کد خبر: 1327268 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد؛

بیش از ۱۷۰ راه روستایی در آذربایجان غربی بازگشایی شد

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: بیش از ۱۷۰ راه روستایی که بر اثر بارش برف و کولاک در استان بسته شده بود بازگشایی شد.

بیش از ۱۷۰ راه روستایی در آذربایجان غربی بازگشایی شد

پیمان آرامون در گفت و گو با ایلنا بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته بالغ بر ۷ هزار کیلومتر عملیات برف روبی در استان توسط ۲۰۰ راهدار و با استفاده از ۱۰۰ دستگاه ماشین آلات راهداری انجام شده است.

آرامون افزود: از صبح امروز نیز بارش برف و کولاک‌درمحورهای‌مائین‌بلاغ،سردشت_مهاباد،ماکو_آواجیق،پیرانشهر_تمرچین،و محورهای مهاباد_سردشت باعث کندی تردد شده است.

وی افزود: راهداران از دقایق اولیه بارش های امروز با ۱۳ دستگاه خودروی راهداری در تلاش هستند تا از انسداد راه‌های درگیر در بارش جلوگیری کنند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان با اشاره به بازگشایی ۱۷۰ راه روستایی در استان گفت: همچنین تعدادی از راه های روستایی در شهرستان‌های ارومیه، تکاب، مهاباد، پیرانشهر، سردشت، مسدود است که بیش از ۱۸ دستگاه ماشین آلات و ۳۶ نفر راهدار. در تلاش برای بازگشایی این مسیرها هستند.

به گفته آرامون تمامی محورهای مواصلاتی شهری و روستایی  منتهی به مناطق زلزله زده شهرستان خوی باز بوده و تردد در جریان است.

انتهای پیام/
آذربایجان غربی راهداری و حمل و نقل جاده شهری و روستایی برف و کولاک برف روبی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر