خبرگزاری کار ایران

| 15:39   
کد خبر : ۱۳۶۹۹۳۱
شهردار هوشیار خبر داد؛

راه اندازی شرکت خودرویی در تبریز با مجوز وزارت صمت

شهردار تبریز گفت: با مجوزی که از وزارت صمت اخذ کرده‌ایم تلاش داریم یک شرکت خودرویی به تبریز آمده و سالانه ۳۵۰ هزار دستگاه خودرو تولید کند.

راه اندازی شرکت خودرویی در تبریز با مجوز وزارت صمت

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، یعقوب هوشیار امروز در جلسه مشترک با شهرداران شهرهای استان گلستان اظهار کرد: با توجه به تاثیرگذاری شهرداری ها باید در بیشتر موارد نوع نگاه ها تغییر یافته و تسهیل گری صورت گیرد.

وی با تاکید بر اینکه سرمایه‌گذاری به معنی این نیست که صرفا یک زمین خالی به سرمایه‌گذار بدهیم، افزود: تمام زمین‌های خالی شهر تبریز پایش و تفکیک شده است و دارای پرونده‌ای ویژه است؛ با مالک آنها گفتگو کرده و ظرفیت سرمایه‌گذاری را تشریح کرده‌ایم به طوری که تنها در یک مورد ۲۰ هزار میلیارد سرمایه‌ گذاری در یک نقطه انجام می‌گیرد.

شهردار تبریز در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: شهرداری تبریز در حوزه شهرسازی دارای رتبه نخست صدور پروانه بافت فرسوده نسبت به جمعیت است.

هوشیار از ارائه امتیازهای ویژه برای انبوه سازان خبر داد و گفت: امتیاز ویژه به انبوه سازان داده ایم به گونه ای که اگر کسی دو هزار مترمربع انبوه‌ سازی کند، ۱۰ درصد آن را در سایر نقاط شهر رایگان می‌دهیم.

وی یادآور شد: سیاست‌های تشویقی را برای سرمایه‌گذاران تدوین می‌کنیم تا در صورت تصویب توسط شورای اسلامی شهر در همایش بین المللی سرمایه گذاری تبریز ۲۰۲۳ ارائه شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز