کد خبر: 1185790 A

سرمربی تیم منچستریونایتد تایید کرد مدافع سوئدی این تیم فردا برابر وستهام غایب خواهد بود.

به گزارش ایلنا، متنی که همسر ویکتور لیندلوف، مدافع تیم منچستریونایتد در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده نشان می‌دهد در هنگام بازی برابر برنتفورد به منزل این بازیکن فوتبال توسط چند سارق حمله شده است.

در متن منتشر شده آمده است: "چهارشنبه  شب موقعی که ویکتور بازی داشت، به ما در منچستر حمله شد، من در خانه به همراه دو فرزندم تنها بودیم ولی توانستیم خودمان را کنترل کنیم و قبل از اینکه آنها وارد شوند، در یک اتاق مخفی شویم. با وجود این شرایط حال ما خوب است ولی لحظات خیلی سخت و وحشتناکی هم برای من هم برای فرزندان کوچکم بود. در حال حاضر در سوئد هستیم و لحظات خوبی را با آشنایان سپری می‌کنیم."

بر همین اساس، رالف رانگنیک سرمربی منچستریونایتد تایید که در مسابقه فردا برابر وستهام، لیندلوف غایب خواهد بود. رانگنیک در این خصوص اظهار داشت: "من با او در طول پرواز از لندن و همچنین امروز صبح صحبت کردم. ما برای 20 یا 25 دقیقه صحبت کردیم. او به من گفت که واقعیت ماجرا چیست. این اتفاق از نظر روانی یک ضربه است به خصوص برای همسر و فرزند سه ساله او. او گفت به من که در حال حاضر می‌خواهد که در خانه بماند. او نمی‌خواهد که همسرش و خانواده خود را به حال خود رها کند که من کاملا درک می‌کنم به خصوص که خودم پدر دو فرزند هستم. ما با هم توافق کردیم که او در بازی فردا نباشد."

انتهای پیام/
سارقان منچستریونایتد ویکتور لیندلوف رالف رانگنیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر