کد خبر: 854765 A

سردار جلالی:

رئیس سازمان پدافند غیرعامل با صدرو پیامی تاکید کرد: قاسم سلیمانی مرد شماره یک مبارزه با تروریسم به دست آمریکا به شهادت رسید و صحنه درگیری‌ها یکبار دیگر کاملا واضح شد.

به گزارش ایلنا، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با صدور پیامی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

وی در این پیام تاکید کرد: آمریکایی ها باید منتظر عواقب سنگین این جنایت بزرگ باشند. این عواقب مطمئنا معادلات منطقه را به نفع جریان مقاومت تغییر خواهد داد.

متن پیام رئیس سازمان پدافند غیرعامل بدین شرح است:

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ یُرْ‌زَقُونَ

شهادت هنر مردان خداست. مرگ کوچکتر از آن است که به سراغ سلحشورانی چون سلیمانی بیاید و تنها شهادت است که می تواند روح بزرگ این دلیرمردان را در خود جای دهد.

آنهایی که حاج قاسم را از نزدیک می شناختند می دانستند که او یکی از مردان بزرگ و دوستان خوب خداست. آنهایی که تمام زندگی شان را وقف خدا و ولی خدا در زمین کرده اند.

حاج قاسم سلیمانی مرد شماره یک مبارزه با تروریسم به دست اصلی ترین تروریست جهان یعنی آمریکا به شهادت رسید و صحنه درگیری ها یکبار دیگر کاملا واضح گردید.

اینکه آمریکایی ها مستقیما اقدام به شهادت قهرمان ملی مبارزه با تروریسم می کنند نشان از خشم و عصبانیت آنها از ثمرات اقدامات حاج قاسم سلیمانی دارد. البته که کور خوانده اند چرا که مسیر مقاومت با خون شهیدان پررونق تر خواهد شد.  بکشید ما را، زنده تر خواهیم شد.

امروز جغرافیای مقاومت صرفا در مرزهای ایران یا لبنان و عراق خلاصه نمی شود. مقاومت امروز به اندازه قلب های تمام مردم آزاده جهان سرزمین دارد.  

حتما آمریکایی ها باید منتظر عواقب سنگین این جنایت بزرگ باشند. این عواقب مطمئنا معادلات منطقه را به نفع جریان مقاومت تغییر خواهد داد.

در پایان ضمن اعلام تبریک و تسلیت به رهبری معظم انقلاب اسلامی، خانواده عزیز شهید سلیمانی و همه دوستداران جریان مقاومت، با خدای خود پیمان می بندیم که تا آخرین لحظه از تلاش برای محقق کردن آرمان های بلندی که حاج قاسم بدان ایمان داشت دست نکشیم. انشاءالله

 

انتهای پیام/
قاسم سلیمانی شهادت سردار سلیمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر