کد خبر: 1220663 A

سرپرست ۴۸امین دوره مسابقات جهانی اختراعات کشور سوییس به ایلنا، خبرداد؛

مخترع و سرپرست ۴۸امین دوره مسابقات جهانی اختراعات سوییس،گفت: در این دوره از مسابقات جهانی اختراعات سوییس مخترعان کشورمان توانستند مدال برنز مسابقات و تقدیرنامه رسمی مسابقات در بخش علوم داده و کامپیوتر را به دست آورند.

به گزارش ایلنا از زنجان، محمود امندی، مخترع و سرپرست گروه ۴۸امین دوره مسابقات جهانی اختراعات سوییس، امروز با اعلام این خبربه خبرنگار ایلنا در زنجان، گفت: رومینا شیرازی و‌ روژینا شیرازی اعضای این تیم در این مسابقات بودند.

امندی، ادامه داد: این مسابقات که از ۱۶ تا ۲۰ مارس سال جاری میلادی در ژنو سوییس و حمایت رسمی مرکز مالکیت های معنوی سازمان ملل متحد و همچنین انجمن جهانی اختراعات و بسیاری از مراکز معتبر علمی، تحقیقاتی و صنعتی اتحادیه اروپا برگزار شد.

WhatsApp Image 2022-04-19 at 12.25.56 PM

مخترع و سرپرست 48امین دوره مسابقات جهانی اختراعات در کشور سوییس، تصریح کرد: در این دوره از مسابقات بیش از ۵۵۰ اختراع از سراسر جهان شرکت داشتند که پژوهشگران ایرانی توانستند حائز مدال برنز مسابقات و تقدیر ویژه در بخش علوم داده و کامپیوتر شوند.
 

WhatsApp Image 2022-04-19 at 1.00.52 PM

وی، با بیان اینکه این تیم ایرانی با ساخت دستگاهی ویژه که به حفظ کیفیت خواب و آرامش سلامتی افراد کمک می کند و در هنگام خواب عوامل مخرب را از بین برده و تجربه خواب بهتری را برای کاربر فراهم می کند موفق به ساخت دستگاهی قابل حمل شود، تاکید کرد: این دستگاه با ایجاد بوی مصنوعی مناسب و ایجاد علائم ادراکی تعبیه شده، کاهش ظریب مخرب آنتن موبایل، کنترلر ویژه دمای محیط و چند امکان ویژه دیگر بالاترین کیفیت خواب را برای کاربر خود ایجاد می کند، خواب یکی از بخش های اصلی زندگی انسان ها می باشد که به صورت متوسط هر انسان حدود یک سوم از عمر خود را در این وضعیت سپری می کند که با ساخت این دستگاه نظم و کیفیت خواب افراد به صورت قابل توجه ای افزایش می یابد.

(این خبر آگهی است)

انتهای پیام/
اختراعات سوییس/ مسابقات جهانی /مخترعان کشور /مدال برنز /تقدیرنام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر