کد خبر: 1230116 A

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از وقوع آتش سوزی در یک خوابگاه در خیابان ولیعصر خبر داد.

جلال ملکی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ١۶:٢٨ روز جاری یک مورد حادثه آتش سوزی در یک ساختمان اقامتی-تجمعی، در خیابان ولیعصر، پایین تر از چهارراه ولیعصر، کوچه محتشم به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله پس از آن سه ایستگاه به محل اعزام شد، ادامه داد: آتش نشانان در مدت زمان دو دقیقه به محل رسیدند و مشاهده کردند که حادثه در یک ساختمان پنج طبقه که پانسیون و خوابگاه بود رخ داده است و بیشتر هم دانشجویان در این ساختمان حضور دارند. البته این خوابگاه به صورت خصوصی اداره می شد و وابسته به دانشگاهی نبود. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی خاطرنشان کرد: در یک اتاق واقع در طبقه منفی یک یکسری وسایل مثل فرش و موکت دچار کند سوزی شده بود که همین حریق موجب شده بود دود بسیار زیادی در ساختمان پخش شود. دود به اندازه ای بود که وقتی نیرو ها به محل رسیدند تمام طبقات را دود فرا گرفته بود. 

وی ادامه داد: در این مرکز ده ها نفر آقای جوان حضور داشتند که تعداد دقیق آن مشخص نیست. در لحظات اولیه تعدادی از افراد از محل خارج شده بودند. آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش مشغول جست و جو شدند و تعدادی را به سطح پشت بام منتقل کردند. تعداد دیگری نیز با احتیاط از محل خارج شدند. گروه دیگری از آتش نشانان نیز حریق جزیی را اطفا و نسبت به تخلیه دود اقدام کردند. 

سخنگوی آتش نشانی تهران خاطرنشان کرد: در نهایت حدود ٣٠ نفر با کمک آتش نشانان از محل خارج شدند و خوشبختانه در این حادثه فردی نیز دچار مصدومیت نشد.

 

انتهای پیام/
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر