کد خبر: 1334899 A

تمدید مهلت استفاده از شرایط ویژه بخشودگی جرایم مالیاتی در گیلان

اداره کل امور مالیاتی گیلان از تمدید فرصت استفاده از شرایط بخشودگی جرایم مالیاتی ویژه دهه مبارک فجر تا پایان امسال خبر داد.

تمدید مهلت استفاده از شرایط ویژه بخشودگی جرایم مالیاتی در گیلان

به گزارش ایلنا از رشت، مدیرکل امور مالیاتی گیلان گفت: با توجه به استقبال مودیان مالیاتی از تسهیلات بخشودگی جرایم به مناسبت دهه فجر ۱۴۰۱ ، فرصت استفاده از این شرایط ویژه تا پایان امسال تمدید شد.

رضا برهانی نیا افزود: صاحبان واحد‌های صنفی، شرکت‌ها، مراکز تجاری و مشمولان پرداخت مالیات می‌توانند تا پایان اسفند ضمن مراجعه به ادارات امور مالیاتی شهرستان خود، با پرداخت اصل مالیات و ارائه درخواست بخشودگی جرایم، از شرایط این بخشودگی استفاده کنند.

وی با اشاره به فراخوان سازمان امور مالیاتی کشور برای صدور صورت حساب الکترونیکی برای مودیان، اضافه کرد: مودیانی که بر اساس قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان، ملزم به صدور صورتحساب الکترونیکی در سامانه مودیان شده و برای اجرای آن اقدام نکرده اند، نمی‌توانند از این شرایط بخشودگی استفاده کنند.

مدیرکل امور مالیاتی گیلان گفت: از ابتدای فرودین ۱۴۰۲ همه اشخاص حقوقی، به جز اشخاص حقوقی موضوع ماده ۱۶ قانون ارزش افزوده مصوب سال ۱۴۰۰، باید از قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان برای ثبت صورتحساب‌های خود استفاده کنند.

انتهای پیام/
دهه فجر قانون مالیات فراخوان مودیان مالیاتی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر