کد خبر: 746768 A

مدیرعامل شرکت برق استان خبرداد:

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، میزان خسارات وارده سیل به تاسیسات برقی این استان را 32 میلیارد ریال عنوان و اظهار داشت: شهرستان بویراحمد در بین شهرستان های هشتگانه بالاترین سهم ریالی خسارت سیل را به خود اختصاص داده است.

"داود راهزادی"درحاشیه بازدید از شبکه سه مداره یاسوج به خبرنگار ایلنا گفت: شهرستان بویراحمد با حدود 14 میلیارد ریال خسارات، بیشترین سهم خساراتی به تاسیسات برق در سیل چند روز گذشته را داشته و البته هم اکنون تمامی مناطق شهری و روستایی استان از نعمت برق پایدار برخودار هستند.

وی گفت: بیشترین خسارات وارده به تاسیسات برقی بعد از شهرستان بویراحمد مربوط به شهرستان‌های دنا و کهگیلویه بوده و الان مشکل خاصی در زمینه تامین برق پایدار برای مشترکین برق نداریم.

راهزادی،سقوط ترانسفورماتورها، شکستگی پایه‌های برق، پارگی شبکه و شکسته شدن کنتورهای مشترکین برق را از مهمترین خسارات وارده عنوان و خاطرنشان کرد: در روزهایی که شاهد سیل در مناطق مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد بودیم تیم‌های عملیاتی به نحو شایسته ای خدمات لازم را به مشترکین برق ارائه دادند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در زمان وقوع سیل، آمادگی لازم برای احداث و جایگزینی شبکه‌های برق در این استان وجود داشت و تلاش کردیم ساعات خاموشی شبکه‌های برق به پایین‌ترین زمان خود برسد.

راهزادی، با بی‌سابقه خواندن سیل به وقوع پیوسته در این استان طی چند ساله گذشته، تصریح کرد: 40 تیم عملیاتی با 160 نیروی انسانی در تعطیلات نوروزی با تمام توان از خاموشی های طولانی مدت شبکه های توزیع نیروی برق جلوگیری کنند.

استان کهگیلویه و بویراحمد برق تعطیلات نوروزی سیل نیروی انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر