خبرگزاری کار ایران

| 08:56   
کد خبر : ۱۳۹۱۸۲۶
در گفت و گو با ایلنا مطرح شد؛

افتتاح و کلنگ زنی 662 پروژه در هفته دولت کهگیلویه و بویراحمد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح و کلنگ زنی 662 پروژه در شهرستان های 9 گانه این استان در هفته دولت امسال خبرداد.

افتتاح و کلنگ زنی 662 پروژه در هفته دولت کهگیلویه و بویراحمد

"سیدجواد هاشمی مهر" در حاشیه آیین افتتاح و کلنگ زنی برخی از پروژه‌های هفته دولت در شهرستان بویراحمد به ایلنا از یاسوج گفت: در هفته دولت امسال در این استان، ۴۸۷ طرح با اعتبار ۲ هزار و ۱۵۴ میلیارد تومان افتتاح و ۱۷۵ طرح با اعتبار ۲ هزار و ۵۲۰ میلیارد تومان کلنگ زنی می‌شوند.

وی شهرستان بویراحمد را رکورددار بیشترین طرح های افتتاحی و کلنگ زنی دانست و اظهار داشت: مجموع طرح‌ها در این شهرستان ۱۷۸ فقره هستند که ۱۲۱ فقره افتتاحی و ۵۷ فقره کلنگ زنی شد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۶۵ طرح در شهرستان کهگیلویه افتتاح و کلنگ زنی می‌شود که ۱۳۴ مورد افتتاح و ۳۱ مورد کلنگ زنی می‌شود و البته در شهرستان گچساران هم ۹۳ طرح که ۶۹ مورد افتتاح و ۲۴ مورد کلنگ زنی می‌شود.

هاشمی مهر افزود: در شهرستان باشت و در هفته دولت امسال نیز ۲۳ طرح افتتاح و کلنگ زنی می شود که از این تعداد ۱۶ مورد افتتاح و هفت مورد کلنگ زنی می شود و از سویی در شهرستان بهمئی ۲۹ طرح نیز افتتاح و کلنگ زنی که ۲۲ مورد از آن ها افتتاح و هفت مورد کلنگ زنی است.

وی تعداد پروژه‌های افتتاحی و کلنگ زنی هفته دولت امسال در شهرستان دنا را ۵۳ طرح ذکر و یادآور شد: این تعداد پروژه شامل ۳۸ مورد افتتاحی و ۱۵ مورد کلنگ زنی است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در شهرستان چرام نیز ۶۴ طرح در این هفته افتتاح و کلنگ زنی می شود که از این تعداد ۵۱ طرح افتتاح و ۱۳ طرح کلنگ زنی است و در شهرستان لنده هم ۲۳ طرح افتتاح و کلنگ زنی که ۱۶ مورد افتتاح و هفت مورد کلنگ زنی است.

هاشمی مهر گفت: در شهرستان مارگون ۲۸ طرح وجود دارد که ۱۷ مورد از آن ها افتتاح و ۱۱ مورد کلنگ زنی خواهد شد.

وی افزود: برای اجرای برنامه‌های هفته دولت، هماهنگی لازم بین مدیران دستگاه‌های مختلف اجرایی به خصوص فرهنگی ضروری است و در شهرستان‌ها نیز باید میان فرمانداران و مسئولان شهرستانی این هماهنگی وجود داشته باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز