خبرگزاری کار ایران

| 11:27   
کد خبر : ۱۳۴۳۶۸۸
معاون استاندار:

رتبه 27 کهگیلویه و بویراحمد در نرخ تورم/ رسانه ها عملکرد خوب تیم اقتصادی دولت را نادیده می گیرند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تشریح برخی آمارهای اقتصادی در کشور، رتبه نرخ تورم این استان را در سال گذشته رتبه بیست هفتم عنوان کرد.

رتبه 27 کهگیلویه و بویراحمد در نرخ تورم/ رسانه ها عملکرد خوب تیم اقتصادی دولت را نادیده می گیرند

به گزارش ایلنا از یاسوج، سید احسان عسکری در نشست پروژه های اقتصادی ویژه سفر رئیس جمهور گفت: نرخ تورم استان کهگیلویه و بویراحمد در سال 1400، رتبه اول کشور بود و بالاترین نرخ تورم را در ایران داشتیم اما از فروردین سال گذشته تاکنون، شرایط اقتصادی به سمت بهتر شدن پیش رفت و حالا رتبه بیست و هفتم کشور را کسب کرده ایم.

وی معتقد است تیم اقتصادی استان کهگیلویه و بویراحمد در دولت سیزدهم، موفقیت های خوبی کسب کرده اما برخی رسانه‌ها به جای اینکه به این موضوعات و دیگر اقدامات خوب صورت گرفته بپردازند با انتشار مطالبی، این تلاش ها و زحمات را نادیده می گیرند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از سخنان خود به پروژه های پیش روی سفر دوم هیات دولت سیزدهم به این استان هم اشاره و خاطرنشان کرد: پروژه های سفرهای هیات دولت به این استان، تحول بزرگی در استان ایجاد می کند.

عسکری، کلنگ زنی پروژه های بزرگ اقتصادی، مشخص شدن اعتبارات این پروژه ها و افتتاح آنها را از اولویت های مدنظر تیم اقتصادی دولت سیزدهم در استان کهگیلویه و بویراحمد برای سفر دوم هیات دولت به این استان برشمرد.

وی تاکیدکرد: استان کهگیلویه و بویراحمد تا پایان دولت سیزدهم شرایط متفاوتی را تجربه کرده و پیشرفت هایی خوبی حاصل  می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز