کد خبر: 752139 A

در بازدید جمارانیان از نمایشگاه محیط زیست تاکید شد؛

تبلور همدلی و هم‌افزایی در هلدینگ سیمانی شستا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین با اشاره به ضرورت توجه به مقوله محیط زیست و مسئولیت‌های اجتماعی گفت: اوج همدلی و هم‌افزایی و موفقیت در اجرای دستورالعمل‌ها و قوانین حفظ محیط زیست را شرکت‌های تابعه شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین و هلدینگ فارس و خوزستان به معنای واقعی تعریف کردند.

تبلور همدلی و هم‌افزایی در هلدینگ سیمانی شستا

به گزارش ایلنا، محمدرضا جمارانیان در جریان بازدید از غرفه متحد شرکت‌های تابعه شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین و هلدینگ فارس و  خوزستان در هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست درمحل نمایشگاههای بین المللی تهران با ارج نهادن به موفقیت بی سابقه 12 شرکت تابعه در کسب نشان و تندیس زرین و سیمین شرکت برتر زیست محیطی کشور از سوی سازمان محیط زیست افزود: این توفیق نشان دهنده پیشرو بودن صنعت سیمان کشور به عنوان صنعت سبز و همچنین افتخاری ارزشمند برای هلدینگ سیمان تامین و  فارس و خوزستان به عنوان هلدینگ سبز کشور است.

وی درجمع شماری از مدیران عامل شرکت‌های تابعه با قدردانی از زحمات مدیران، کارشناسان و کارکنان خدوم شرکت‌های تحت پوشش در بخش محیط زیست و مسئولیت‌های اجتماعی تصرح کرد: درسالی که ازسوی مقام معظم رهبری سال رونق تولید نامیده شده است ما موظفیم با کاهش هزینه‌های غیرضرور و مدیریت هزینه‌ها، بهره‌مندی از دانش و انگیزه همکاران متخصص و جوان گسترش بازارهای هدف داخلی و خارجی/ضمن ارتقای رونق تولید، منافع ذینفعان را حفظ کنیم و آن را به نحو شایسته افزایش دهیم.

وی با تمجید از نقش بی‌بدیل شرکت‌های سیمانی در کمک‌های گسترده امداد و نجات، مالی و لجستیک به سیل‌زدگان مناطق مختلف کشور در یکماه گذشته گفت: این عملیلات کمک‌رسانی به مردم و مسئولان از سوی هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه شستا نماد موفق در تحقق مقوله مهم مسئولیت‌های اجتماعی است.

جمارانیان که ازسوی مهندس ممیزان و دکتر احمدی، رییس و نایب رییس هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین و  آقایان وفاپور و زنگنه معاونان امور شرکت‌ها و اداری – مالی شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین، مهندس هوشیاری مدیریت هلدینگ فارس و خوزستان همراهی می‌شدند، بر استمرار فرهنگ همدلی و هم‌افزایی و استفاده از همه ظرفیت‌های موجود در شرکت‌ها و افزایش تعامل با همه دستگاه‌ها مسئول بویژه سازمان محیط زیست تاکید کرد.

در جریان این بازدید ، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین ضمن استماع نقطه نظرات مدیران حاضر در جلسه، پاسخ لازم را ارایه کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین و هلدینگ فارس و خوزستان که به عنوان یکی از برترین مجموعه‌های صنعت سبز کشور و دوستدار محیط زیست سال گذشته مفتخر به دریافت 12 نشان زرین و سیمین واحدهای صنعتی برتر کشور در حوزه محیط زیست و مسئولیت‌های اجتماعی از سازمان محیط زیست شده است. در این نمایشگاه 20 شرکت شامل: سیمان ارومیه، فارس نو، خاش، بهبهان، صوفیان، ساوه، خوزستان، خزر، آبیک، شاهرود، دورود، بجنورد، قاین، زنجان، فارس، غرب، سیمان سفید نی‌ریز، سابیر، گچ فارس و گرین را مشارکت دادند.

معرفی آخرین برنامه‌ها، اقدامات و دستاوردهای محیط زیستی در زمینه تولید پاک، پایش آنلاین و کنترل آلاینده‌های محیط زیستی، مصرف بهینه منابع و انرژی، مدیریت پسماند، جایگزینی مواد و توسعه فن‌آوری‌های سازگار با محیط زیست در حوزه فرآیند و محصول، مسئولیت‌پذیری اجتماعی در حوزه محیط زیست و نیز برنامه‌های آتی به مخاطبان و بازدیدکنندگان، مهم‌ترین هدف این مجموعه در نمایشگاه بوده است.

کلانتری (معاون رییس جمهور و رییس سازمان محیط زیست کشور) و تعدادی از معاونان و مدیران کل این سازمان، شماری از مقامات سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلف ازجمله ابتکار (معاون رییس جمهور)، حناچی (شهردار تهران)، مدیران کل محیط زیست استان‌های مختلف کشور، تعدادی از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و شوراهای شهر و روستا، متخصصان و فعالان زیست محیطی بخش خصوصی و .... ازجمله بازدیدکنندگان غرفه واحد  شرکت‌های تابعه شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تأمین و هلدینگ فارس و خوزستان در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست تهران بودند.

6

5

4

4

3

1

انتهای پیام/
شستا هلدینگ شستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر