کد خبر: 748834 A

سعید نبیل:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: فهرست واحدهای راکد و نیمه فعال استان با تفکیک مشکلات آنها با جزییات تهیه شده و تلاش می‌شود تا به ترتیب اولویت برای بازگشایی این دسته از صنایع اقدام شود.

به گزارش ایلنا، «سعید نبیل» در جریان بازدید از شهرک صنعتی خصوصی برلیان، گفت: فهرست واحدهای راکد و نیمه فعال استان با تفکیک مشکلات آنها با جزییات تهیه شده و تلاش می‌شود تا به ترتیب اولویت برای بازگشایی این دسته از صنایع اقدام شود.

نبیل با بیان اینکه بخشی از مشکلات واحدهای تولیدی به مسایل حقوقی و قضائی بازمی‌گردد، اظهار داشت: دستگاه قضائی استان عزم راسخی به حل مشکلات واحدهای تولیدی دارد و ضمن رعایت چارچوب‌های قانونی می‌کوشد تا به کمک دستگاه‌های اجرایی از جمله سازمان صمت آمده و به رونق تولید کمک کند.

وی با اشاره به نام گذاری سال جدید به نام رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری، اظهار داشت: شعار امسال فرصت بسیار مناسبی برای تقویت صنایع محسوب می‌شود و در همین راستا از همه ظرفیت‌های قانونی و امکانات دستگاه‌ها برای گرداندن چرخ های صنعت در استان بهره خواهیم برد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین همچنین گفت: با اهتمام استاندار و رئیس کل دادگستری و همچنین همراهی دستگاه های مربوطه و بانک‌ها در سال رونق تولید شاهد بازگشایی واحد کاشی برلیان بوئین زهرا که از بزرگترین صنایع استان است، خواهیم بود.

این مسئول گفت: در جریان بازدید امروز مقرر شد سرمایه در گردش مورد نیاز این واحد به شکل پله‌ای و مرحله به مرحله پرداخت و خط تولید این کارخانه که قادر به ایجاد اشتغال برای 500 نفر و همچنین صادرات محصولات خود به خارج از کشور است، امسال دوباره راه‌اندازی شود.

انتهای پیام/
سعید نبیل-رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین واحدهای درگیر بحران در استان قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر