کد خبر: 665301 A

به مناسبت ۱۵ شهریور صورت گرفت؛

مرکز خدمات رفاهی سازمان بازنشستگی شهرداری با اهدای شاخه گل از بازنشستگان شهرداری تهران، تقدیر کرد.

به گزارش ایلنا، مرکز خدمات رفاهی سازمان بازنشستگی شهرداری با اهدای شاخه گل از بازنشستگان شهرداری تهران، تقدیر کرد.

به منظور تجلیل و قدردانی از بازنشستگان و سالمندان  روز چهارشنبه از مراجعین به مرکز خدمات رفاهی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران با اهدای شاخه گل تجلیل شد.

مرکز خدمات رفاهی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران با هدف تسهیل در خدمت رسانی به بازنشستگان  شهرداری تهران تاسیس شده است.

این مرکز طی سال های گذشته گام مهمی در کاهش میزان مراجعه حضوری بازنشستگان به معاونت ها و واحدهای مدیریتی مربوطه به منظور دریافت خدمات داشته است .

این مرکز در فضایی بالغ بر ۳۵۰ متر مربع و با امکانات و تجهیزات مدرن، شامل کامپیوترهای تاچ متصل به اینترنت برای استفاده بازنشستگان، عابر بانک و سیستم عملیات بانکی، دستگاه آنلاین صدور فیش حقوقی و حکم بازنشستگی، جدیدترین سنسور های نور و دود و سیستم نوبت دهی پیشرفته، در طبقه همکف سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، آماده خدمت رسانی به خانواده بزرگ بازنشستگان شهرداری تهران است.

روزانه بیش از ۲۰۰ بازنشسته و موظف شهرداری تهران به این مرکز مراجعه می کنند و در کمتر از ده دقیقه امور اداری خود را به سرانجام می رسانند. در روزهای دوشنبه نیز مرکز خدمات رفاهی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران  با برگزاری جلسات ملاقات عمومی میزبان بیش از ۴۰۰بازنشسته است تا بازنشستگان گرانقدر شهرداری بتوانند از خدمات تور، کمک هزینه تدفین و ازدواج ، صدور معرفی نامه بانکی  و پرداخت جوایز نقدی به فرزندان  دانش آموز و دانشجوی خود بهره‌مند شوند.

بازنشستگان شهرداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر