کد خبر: 602816 A

جمعی از نیروی کار شاغل در شرکت‌های تعاونی سهام عدالت صبح امروز (یکشنبه ۲۰ اسفند ماه) با تجمع در مقابل ساختمان مرکز همایش‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران (سالن اجلاس سران) به نامشخص بودن وضعیت شغلی و عدم پرداخت معوقات مزدی خود اعتراض کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تعدادی از کارکنان حاضر در تجمع امروز که از نقاط مختلف کشور برای پیگیری وضعیت شغلی و مطالبات معوقه خود عازم تهران شده‌اند، در تماس به ایلنا گفتند: امروز یکشنبه «آیین نکوداشت ساماندهی سهام عدالت» از سوی سازمان خصوصی‌سازی در مرکز همایش‌های بین‌المللی در حال برگزاری است. به همین دلیل برای  پیگیری وضعیت شغلی و مطالبات‌مان از نقاط مختلف کشور به تهران آمده و به نشانه اعتراض مقابل ساختمان مرکز همایش‌های بین‌المللی سفره خالی پهن کرده‌ایم.

علت برپایی این تجمع صنفی نارضایتی جمعیت هزار و پانصد نفری کارکنان دفاتر شرکت‌های تعاونی سهام عدالت  سراسر کشور بابت نامشخص بودن وضعیت شغلی و عدم پرداخت ۳۶ معوقات مزدی عنوان شده است.

پیش از این نیز کارکنان دفاتر سهام عدالت مقابل ساختمان‌های مجلس شورای اسلامی، وزارت اقتصاد و سازمان خصوصی‌سازی تجمع کرده بودند.

5

7

جمهوری اسلامی ایران خصوصی سازی سهام عدالت نیروی کار اجلاس سران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر