خبرگزاری کار ایران

علی معیری خبر داد:

نرم‌افزار تامین اجتماعی همراه رونمایی شد

asdasd
کد خبر : ۵۴۱۹۶۰

مدیرکل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی گفت: نرم‌افزار تلفن‌همراه در حوزه اطلاع‌رسانی عمومی و آگاهی‌بخشی در این زمینه با عنوان «تامین اجتماعی همراه» رونمایی شد.

به گزارش ایلنا، علی معیری گفت: با توجه به رویکرد این سازمان در ارائه خدمات غیرحضوری، پس از راه‌اندازی سامانه مبتنی بر USSD، نرم‌افزار تلفن‌همراه (Mobile-App)در حوزه اطلاع‌رسانی عمومی و ارتقاء سطح دانش تامین اجتماعی و آگاهی‌بخشی در این زمینه با عنوان «تامین اجتماعی همراه» رونمایی شد.

مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌های سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: این اپلیکیشن که  در استان خوزستان بر اساس نسخه اندروید طراحی و تولید شده، در قالب نسخه آزمایشی ارائه و شامل قابلیت‌هایی از جمله دسترسی به سامانه‌های غیرحضوری، آموزش کارکرد سامانه‌ها، اطلاعات شعب بیمه‌ای و مراکز درمانی تحت پوشش تامین اجتماعی، دسترسی به قوانین، پرسش و پاسخ متداول و سایر امکانات است.

وی افزود: طبق برنامه‌ریزی انجام شده به‌زودی نسخه رسمی اپلیکیشن تامین اجتماعی پس از بررسی نرم‌افزار آزمایشی و رفع اشکالات احتمالی با امکان ارائه سرویس‌های غیرحضوری رونمایی و ارائه خواهد شد.

معیری گفت: سرویس‌ها و خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی از کانال‌های ارتباطی USSD با کد دستوری #١٤٢٠*٤*، اپلیکیشن موبایل و سایت تامین اجتماعی قابل دسترس بوده و از جمله این سرویس‌ها  می‌توان به استعلام وضعیت بیمه‌پردازی، استحقاق درمان، سابقه بیمه‌پردازی، فیش مستمری، امکان پرداخت حق بیمه، کنترل رابطه بیمه‌ای، نوبت‌دهی مراکز درمانی و غیره اشاره کرد.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز