کد خبر: 541960 A

علی معیری خبر داد:

نرم‌افزار تامین اجتماعی همراه رونمایی شد

مدیرکل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی گفت: نرم‌افزار تلفن‌همراه در حوزه اطلاع‌رسانی عمومی و آگاهی‌بخشی در این زمینه با عنوان «تامین اجتماعی همراه» رونمایی شد.

نرم‌افزار تامین اجتماعی همراه رونمایی شد

به گزارش ایلنا، علی معیری گفت: با توجه به رویکرد این سازمان در ارائه خدمات غیرحضوری، پس از راه‌اندازی سامانه مبتنی بر USSD، نرم‌افزار تلفن‌همراه (Mobile-App)در حوزه اطلاع‌رسانی عمومی و ارتقاء سطح دانش تامین اجتماعی و آگاهی‌بخشی در این زمینه با عنوان «تامین اجتماعی همراه» رونمایی شد.

مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌های سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: این اپلیکیشن که  در استان خوزستان بر اساس نسخه اندروید طراحی و تولید شده، در قالب نسخه آزمایشی ارائه و شامل قابلیت‌هایی از جمله دسترسی به سامانه‌های غیرحضوری، آموزش کارکرد سامانه‌ها، اطلاعات شعب بیمه‌ای و مراکز درمانی تحت پوشش تامین اجتماعی، دسترسی به قوانین، پرسش و پاسخ متداول و سایر امکانات است.

وی افزود: طبق برنامه‌ریزی انجام شده به‌زودی نسخه رسمی اپلیکیشن تامین اجتماعی پس از بررسی نرم‌افزار آزمایشی و رفع اشکالات احتمالی با امکان ارائه سرویس‌های غیرحضوری رونمایی و ارائه خواهد شد.

معیری گفت: سرویس‌ها و خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی از کانال‌های ارتباطی USSD با کد دستوری #١٤٢٠*٤*، اپلیکیشن موبایل و سایت تامین اجتماعی قابل دسترس بوده و از جمله این سرویس‌ها  می‌توان به استعلام وضعیت بیمه‌پردازی، استحقاق درمان، سابقه بیمه‌پردازی، فیش مستمری، امکان پرداخت حق بیمه، کنترل رابطه بیمه‌ای، نوبت‌دهی مراکز درمانی و غیره اشاره کرد.

انتهای پیام/
سازمان تامین اجتماعی تامین اجتماعی همراه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر