خبرگزاری کار ایران

| 01:40   
کد خبر : ۱۳۹۲۶۷۶

آغاز ثبت نام آموزش های کوتاه مدت قرآن ویژه کارگران سراسر کشور

معاونت دارالقرآن خانه کارگر از آغاز ثبت نام آموزش‌های کوتاه مدت قرآن ویژه کارگران سراسر کشور خبر داد.

آغاز ثبت نام آموزش های کوتاه مدت قرآن ویژه کارگران سراسر کشور

به گزارش ایلنا، حسین فلاح خوش مشرب معاونت دارالقرآن خانه کارگر گفت: پیرو مصوبه شورای آموزش دارالقرآن خانه کارگر ثبت نام دوره‌های آموزش کوتاه مدت علوم قرآنی ویژه کارگران سراسر کشور برای تیر ماه سال ۱۴۰۲ آغاز شد.

وی افزود: دوره‌های آموزشی دارالقرآن خانه کارگر به سه شکل تلفنی، حضوری و مجازی در سراسر کشور برگزار می‌شود.

فلاح گفت: این دوره‌های آموزشی به صورت دوره‌های کوتاه مدت یکماهه و در رشته‌های روخوانی، رونخوانی، ، تجوید مقدماتی، صوت و لحن، حفظ، ترجمه و مفاهیم، تفسیر و تدبر در قرآن کریم، داستان‌های پیامبران، اندیشه‌های اسلامی، خوشنویسی، فقر اقتصادی از دیدگاه اسلام، توزیع اقتصادی از دیدگاه اسلام، کسب و کار از دیدگاه اسلام، حقوق بشز از دیدگاه اسلام، کنترل خشم از دیدگاه اسلام، صلح از دیدگاه اسلام، جمعیت و فرزندآوری از دیدگاه اسلام، نکات سوره حجرات، قیامت از دیدگاه اسلام، تاریخ تفسیر از دیدگاه اسلام، خلقت حضرت آدم، حجاب از دیدگاه اسلام، مهارت‌های زندگی با محوریت قرآن ومربیگری مهد و پیش دبستانی (دوره قرآنی) به صورت دو شکل مجازی و حضوری و در بخش آموزش‌های تلفنی ما در چهار رشته حفظ، روخوانی، مفاهیم و احکام در سراسر کشور برگزار می‌گردد.

مسوول شعب دارالقرآن خانه کارگر در پایان افزود: این آموزش‌ها به صورت رایگان برگزار می‌شود و کارگران به همراه خانواده‌های خود می‌توانند تا ۱۵ شهریور ماه جهت ثبت نام نام شهر خود را به سامانه ۱۰۰۰۰۱۰۰۱۰۰ پیامک کنند یا از طریق سایت دارالقرآن خانه کارگر به نشانی www. ketabequran. ir اقدام کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز