خبرگزاری کار ایران

شرکتی‌های صداوسیما: منتظر حذف پیمانکاران هستیم

asdasd
کد خبر : ۱۳۴۸۹۰۶

شرکتی‌های صداوسیما از انتظار برای تصویب نهایی طرح ساماندهی خبر دادند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، قرار است بیست و هشتم فروردین، نشستی با حضور نمایندگان شورای نگهبان در کمیسیون اجتماعی مجلس با هدف رفع ابهام از طرح ساماندهی و برطرف کردن اشکالات وارد به طرح برگزار شود.

اسدی (شرکتی صداوسیما) در این رابطه می‌گوید: هزاران نیروی شرکتی نهادهای مختلف در انتظار تصویب نهایی طرح و حذف پیمانکاران قبل از پایان بهار هستند؛ انتظار داریم در نشست روز سه‌شنبه، به یک تفاهم کلی در مورد طرح برسند و طرح به سرعت به شورای نگهبان ارسال مجدد و در آنجا تصویب شود.

به گفته وی، جامعه‌ی هدف طرح توقع دارند در تابستان امسال دیگر شرکت‌های پیمانکاری در نهادهای دولتی و عمومی حضور نداشته باشند؛ در واقع خواستار این هستیم که عمر پیمانکاران و شرکت‌های واسطه نهایتاً یک فصل دیگر باشد.

اسدی با بیان اینکه انتظار کارگران و مشمولان طرح سه ساله شد؛ می‌گوید: مهم‌ترین شاخصه‌ی طرح ساماندهی حذف کامل پیمانکاران است؛ امیدواریم این مشخصه با قدرت به تصویب برسد و بعد از ابلاغ، همه نیروهای شرکتی مشمول، تبدیل وضعیت و قرارداد مستقیم شوند؛ امیدواریم تا تابستان در نهادی مانند صداوسیما دیگر هیچ شرکت پیمانکاری باقی نمانده باشد. 

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز