خبرگزاری کار ایران

کارکنان شرکتی مراکز خدمات جامع سلامت استان قم خواستار رسیدگی به وضعیت شغلی خود شدند

asdasd
کد خبر : ۱۱۱۷۵۷۱

کارکنان شرکتی پایگاه‌ها و مراکز خدمات جامع سلامت استان قم خواستار همراهی مسئولان برای احقاق حق هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جمعی از کارکنان شرکتی پایگاه‌ها و مراکز خدمات جامع سلامت استان قم که تحت مسئولیت ۱۷ مرکز خصوصی در مراکز درمانی استان به صورت خرید خدمتی مشغول کارند، خواستار رفع تبعیض در دریافت حقوق و مزایای مزدی نسبت به کارکنان رسمی و قرارداد مستقیم شدند.

این کارکنان با ابراز نگرانی از اینکه علارغم پیگیری‌های زیاد هنوز نتوانسته‌اند به حق و حقوق قانونی خود برسند، معتقدند باید تبعیض از میان برداشته شود و طرح تبدیل وضعیت شغلی برای همه کارکنان شرکتی مراکز خدمات جامع سلامت در خط مقدم مبارزه با کرونا اجرایی شود.

آن‌ها اظهار داشتند: از تبعیض و بی‌عدالتی به ستوه آمده‌ایم؛ دستمزدمان ربع دریافتی رسمی‌هاست و از مدیران و مسئولان مراکز درمان قم انتظار می‌رود با توجه به درایت، کیاست و تدبیری که دارند، مسیر رسیدن شرکتی‌های پایگاهای مراکز خدمات جامع سلامت به حق و حقوق خود را هموار سازند. سایر مسئولان بویژه نمایندگان مجلس نیز باید یاری کنند تا بتوانیم بعد سال‌ها طعم عدالت را بچشیم.

خواسته‌های این کارکنان شرکتی با دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان دریافتی ماهانه، رفع تبعیض، اجرای طرح تبدیل وضعیت شغلی؛ حذف شرکت‌های واسطه یا پیمانکار، بهره‌مندی از مزایای مزدی به اندازه رسمی‌ها و افزایش حقوق و مزایای است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز