کد خبر: 566079 A

با تخصیص اعتبارات و پیشرفت 80 درصدی

ورزشگاه کارگران شهر کرد در استان چهار محال و بختیاری از جمله مجموعه های ورزشی است که در اواخر دهه 70 مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا ؛ از آنجا که شهر کرد در یک منطقه تقریبا سردسیری واقع شده از همان ابتدا قرار براین شد که ورزشگاه به گونه ایی احداث شود که کاربرد بالایی داشته باشد و مردم و کارگران بتوانند در تمام فصول سال از این ورزشگاه بهره لازم را ببرند.

آقای مهران برومندفر مدیر مجموعه ورزشی کارگران شهر کرد در باره نحوه استفاده کارگران از این مجموعه می گوید: استقبال از برخی رشته های سالنی در استان چهارمحال و بختیاری بسیار بالا است و ما هم فضا را به گونه ایی فراهم کردیم که علاوه بر  خانواده کارگران مردم عادی هم بتوانند از این مجموعه بهره لازم را ببرند.

وی در مورد امکانات موجود در مجموعه ورزشی کارگران شهر کرد گفت: سالن چند منظوره که بیشترین مراجعه کننده را دارد و رشته های مختلفی در این مجموعه به صورت آموزشی و قهرمانی دایر است از جمله معروف ترین فضاهای ورزشی در شهرکرد می باشد و کارگران به داشتن چنین مجموعه ای افتخار می کنند.

وی درباره سایر فضاهای موجود در مجموعه گفت: فضاهای روباز مثل زمین های فوتبال و والیبال و اسکیت ؛ سالن بدنسازی و استخر سرپوشیده که پیشرفتی 80 درصدی داشته از دیگر امکانات ما در این مجوعه زیباست.

وی در مورد زمان افتتاح استخر کارگران شهر کرد گفت: با وجودی که به فصل سرما نزدیک می شویم در صورت تخصیص بودجه های لازم تا اوایل سال آینده امکان بهره برداری از این استخر وجود دارد و در صورتی که به بهره برداری برسد استقبال از این استخر بسیار بالا و خوب خواهد بود.

*با تشکر ازهمکار خوبمان سرکار خانم فاطمه محمد یوسفی در اداره کل استان چهارمحال و بختیاری

 

استان چهارمحال و بختیاری چهار محال و بختیاری خانواده سرما شهرکرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر