کد خبر: 867978 A

دکتر ستوده در حاشیه تمرین امروز استقلال اعلام کرد:

پزشک تیم استقلال از وضعیت نامعلوم عارف غلامی و سیاوش یزدانی برای حضور در دربی خبر داد.

به گزارش ایلنا دکتر ستوده در تمرین امروز تیم استقلال در خصوص شرایط مصدومان این تیم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دیاباته از ناحیه چهار سر کشیدگی گرید یک دارند و طول درمان ایشان 4 دو تا سه هفته طول خواهند کشید. و به احتمال زیاد به بازی های این هفته ها نخواهند رسید. فرشید اسماعیلی هم با توجه به آسیب چهار سر به این بازی نخواهند رسید. یزدانی و غلامی از نظر کارهای درمانی کارشان به اتمام رسیده و در اختیار بدنساز هستند تا کارهای بدنی خود را نجام دهند. در تلاش هستیم تا بازیکنان مصدوم در اسرع وقت در اختیار تیم قرار گیرند.  بارها شده که یک نشد هایی شده! نمی شود یک ضربه را با یکگرفتگی مقایسه کرده.

وی در مورد مصدومیت دیاباته ادامه داد: مصدومیت دیاباته یک بلوف هست را من همان روز اول اول و شب بعد از بازی اعلام کردم که باید بررسی کنیم. در بررسی ام آر آی در ناحیه چهار سر نیاز به درمان و فیزیوترپی دارد که 

پزشک تیم استقلال افزود: ما امسال در نیم فصل اول و دوم جزو سال های خوب ما نسبت به فصل گذشته بوده. مصدومیت ها جوری نبوده که بازی ها را از دست بدهند. مصدومیت جزیی از فوتبال است. بازیکنانی مصدوم نمی شوند که بازی نمی کنند. فوتبال یک بازی درگیرانه است و مصدومیت در آن اجتناب ناپذیر است. ما مقصر بودیم که در عرض چهار روز چهار پرواز انجام شده؟ مصدومیت شیخ دیاباته و اسماعیلی را در نظر بگیرید تیم تا روز آخر مشخص نبوده که باز ی می کند. در نهایت تیم در  کوتاه ترین زمان اما موفق شد راهی مسابقات شود. آنجا در ابوظبی کارشکنی شده و 10 ساعت در فرودگاه بودند و از تهران به دوحه و بعد هم سریعا بازگشت. این مسائل اما با تمهیدات کادرفنی و کادرپزشکی باعث کمترین آسیب برای بازیکنان شد. فوتبال یک بازی تیمی است و خوشبختانه بردهای ارزشمندی کسب کردیم.

انتهای پیام/
استقلال فرهاد مجیدی کاوه ستوده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر