کد خبر: 792863 A

در پایان هفته هفتم لیگ نونهالان پسر صورت گرفت؛

در پایان رقابت‌های هفته هفتم از گروه اول لیگ نونهالان پسر، تیم هیات تکواندو آمل صدرنشین شد، هیات تکواندو استان زنجان در رده دوم قرار گرفت و لوازم خانگی کن جایگاه سومی را به خود اختصاص داد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته ششم و هفتم (گروه اول) از پانزدهمین دوره لیگ نونهالان پسر «جام شکوفه‌های تکواندو» روز گذشته سه‌شنبه 8 مردادماه با حضور تیم‌های فرمانیه، هیات تکواندو تنکابن، هیات تکواندو استان قم، هیات تکواندو کاشان، هیات تکواندو شهرستان چالوس، لوازم خانگی کن، باشگاه فرهنگی ورزشی شهدای دادگستری ارومیه، هیات تکواندو استان کهگیلویه و بویراحمد، هیات تکواندو کلانشهر تبریز، هیات تکواندواستان زنجان، شرکت الوند مرغ نورستانی، هیات تکواندو شهرستان فردیس، هیات تکواندو شهرستان شیراز، هیات تکواندو آمل و هیات تکواندو استان کردستان در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

در پایان دیدارهای هفته هفتم، تیم هیات تکواندو آمل با کسب 17 امتیاز در جایگاه نخست جدول رده‌بندی قرار گرفت، هیات تکواندو استان زنجان با 16 امتیاز رده دومی را به نام خود ثبت کرد و لوزام خانگی کن با 15 امتیاز سوم شد.

نتایج کسب شده به شرح ذیل است: 

هفته ششم/

تیم هیات تکواندو استان کهگیلویه و بویراحمد – استراحت

تیم فرمانیه یک – تیم شرکت الوند مرغ نورستانی 9

تیم هیات تکواندو کاشان صفر – تیم لوازم خانگی کن 10

تیم هیات تکواندواستان زنجان 8 - تیم هیات تکواندو تنکابن 2

تیم هیات تکواندو شهرستان فردیس 8 – تیم هیات تکواندو استان قم 2

تیم هیات تکواندو آمل 5 – تیم هیات تکواندو شهرستان چالوس 5

تیم هیات تکواندو استان کردستان 3 – تیم باشگاه فرهنگی ورزشی شهدای دادگستری ارومیه 5

تیم هیات تکواندو شهرستان شیراز 2 – تیم هیات تکواندو کلانشهر تبریز 8

بهترین ها/

بهترین داور: عباس صنایعان (البرز) 

بهترین مربی: علی پیری (تیم هیات تکواندو استان زنجان) 

فنی‌ترین بازیکن: ایلیا ورامینی (تیم هیات تکواندو آمل) 

بهترین سرپرست: کیومرث چگینی (تیم لوازم خانگی کن) 

هفته هفتم/

تیم هیات تکواندو کاشان – استراحت

تیم فرمانیه 5 – تیم هیات تکواندو شهرستان شیراز 5

تیم لوازم خانگی کن 9 – تیم هیات تکواندو تنکابن یک

تیم هیات تکواندو استان کهگیلویه و بویراحمد 4 – تیم هیات تکواندو استان قم 6

تیم هیات تکواندواستان زنجان 8 – تیم هیات تکواندو شهرستان چالوس 8

تیم هیات تکواندو شهرستان فردیس 9 – تیم باشگاه فرهنگی ورزشی شهدای دادگستری ارومیه یک

تیم هیات تکواندو آمل 8 – تیم هیات تکواندو کلانشهر تبریز 2

تیم هیات تکواندو استان کردستان 2 – تیم شرکت الوند مرغ نورستانی 8

بهترین ها/

بهترین داور: حسین سلیمانی (قم) 

بهترین مربی: وحید نقش آرین (تیم هیات تکواندو کلانشهر تبریز)

فنی‌ترین بازیکن: مهدی محمدی (تیم هیات تکواندو شهرستان فردیس)

بهترین سرپرست: یوسف حسین پور (تیم هیات تکواندو استان کهگیلویه و بویراحمد)

فدراسیون تکواندو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر