کد خبر: 669178 A

در بازی های هفته گذشته لیگ برتر و جام حذفی تیم های پرهوادار بازیکنان خود را مقابل تیم های سابقشان به کم کاری و خیانت محکوم کردند.

به گزارش ایلنا، دیدار معوقه پرسپولیس ـ نساجی از هفته ششم در روز چهارشنبه شب گذشته در حالی با برتری سرخپوشان پایتخت به پایان رسید که هواداران قائمشهری محمد عباس زاده کاپیتان تیمشان را به دلیل سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس و محبوبیت این تیم برای این بازیکن به کم کاری محکوم کردند؛ البته خود عباس زاده در گفت و گویی بعد از بازی اعلام کرد که ضعیف بوده اما به هیچ وجه برای آنکه پرسپولیس پیروز میدان باشد در این بازی کم کاری نکرده است.

این اتفاق در دیدار صنعت - تراکتورسازی هم از سوی هواداران تبریزی تکرار شد و آنها به دلیل گل نشدن پنالتی علی عبدالله زاده این بازیکن سابقا آبادانی را محکوم به خائن بودن کردند، در حالی که او یکی از موثرترین بازیکنان زمین بود و سازنده گل سوم تراکتوری ها نیز بود. البته او بعد از بازی از این رفتار تبریزی ها ناراحت شد و پستی در اینستاگرامش گذاشت و تصمیمی عجولانه گرفت اما پس از آرام شدن توسط دوستان و همبازیانش در تراکتورسازی آن پست را پاک کرد.

اتفاقاتی از این دست در فوتبال زیاد رقم می خورد اما نباید دلزدگی و ناراحتی برای بازیکنان پرتلاش آن هم جوان هایی که می توانند برای تیم هایشان موثر باشند ایجاد شود. البته شاید یکی از دلایل برخورد هواداران نساجی و تراکتور نسبت به عملکرد عباس زاده و عبدالله زاده به این دلیل باشد که توقعات از آنها با توجه به عملکردشان در یکی، دو سال اخیر بالا رفته؛ عبدالله زاده با گلی که مقابل پرسپولیس به ثمر رساند و عباس زاده با تعداد گل هایی که برای نساجی در طی یکی، دو سال گذشته داشته است.

بازی جام حذفی صنعت لیگ برتر تراکتورسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر