کد خبر: 658661 A

با نظر شفر به استقلال آمدم

مدافع جدید استقلال تهران درباره اهدافش پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت بدموقع صحبت می‌کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، یکی از خریدهای تابستانی میثم تیموری بود که مسیر دشواری را برای ثبت قراردادش سپری کرد. مدافع فصل گذشته پارس جنوبی جم پس از درخشش در ترکیب تحت هدایت مهدی تارتار نظر مثبت وینفرد شفر را جذب کرده و با پیراهن استقلال عکس یادگاری انداخت تا برای حضور در تمرینات آماده شود. بدشانسی مدافع قائمشهری اینجا بود که او خیلی زود مصدوم شد و مجبور به شرکت در جلسات پزشکی شد تا ضمن از دست دادن اردوی آماده سازی ترکیه و تمرینات آماده سازی وضعیت مشخصی برای ثبت قرارداد با آبی‌ها نداشته باشد. تیموری طی هفته گذشته با نظر کادرفنی و مدیران جدید باشگاه در هیئت فوتبال حاضر شد و قرارداد دو ساله‌اش را به ثبت رساند.

با مدافع جدید استقلال تهران گفت و گویی کردیم که در ادامه می‌خوانید:

قرارداد با استقلال ثبت شد در این باره صحبت کن.

خداراشکر می‌کنم که با کمک دکتر نوروزی و دکتر ستوده مصدومیت برطرف شد و قرارداد رسمی را در هیئت فوتبال ثبت کردم.

چه اتفاقی افتاد که خیلی زود مصدوم شدی؟

خیلی زود تمریناتم را آغاز کردم. مصدومیت فصل گذشته‌ام به صورت کامل برطرف نشده بود و دوباره می‌گویم از دکتر نوروزی ممنونم که با مشورت ایشان مصدومیتم به پایان رسیده و از روز گذشته تمرینات را زیر نظر دکتر آغاز کردم. تمام سعی‌ام را بکار می‌گیرم تا روز به روز بهتر شوم و در خدمت تیم باشم.

شایعه شده بود در لیست شفر حضور نداری و قرار نیست قراردادت ثبت شود.

اینطور نیست. نظر آقای شفر بود که من با استقلال قرارداد امضا کنم و به جمع بازیکنان اضافه شوم. با شروع تمرینات امیدوارم هر چه زودتر برگردم تا به تیم کمک کنم. از سرمربی خیلی ممنونم که به من اعتقاد داشتند و همچنین اعتماد کردند. نه تنها من بلکه تمامی بازیکنان فصل جدید با نظر سرمربی جذب شده اند و تمام فکر و ذهن آنها علاوه بر مسابقات لیگ برتر روی بازی‌های آسیایی است که دو دیدار مهم مقابل السد دارند و همه اعضای باشگاه تلاش می‌کنند تا به فینال راه پیدا کنند و سومین ستاره آسیایی را کسب کنند.

برای رسیدن به ترکیب اصلی باید با زکی پور رقابت کنی.

به هر حال این فوتبال است و هر بازیکنی که در تمرینات آماده باشد بازی می‌کند. سوای فوتبال، دوستی صمیمی با میلاد دارم و تلاش می‌کنیم؛ هر بازیکنی بهتر بود به ترکیب اصلی می‌رسد و برای استقلال بازی می‌کند. مهم این است که برای تیم مفید باشیم و به روند نتیجه گیری کمک کنیم.

از انگیزه خودت بگو.

استقلال تیمی بود که از کودکی آرزوی برتن کردن پیراهن آن را داشتم. الان هم که به این مهم دست پیدا کرده‌ام باید قدر آن را بدانم و تلاشم را بیشتر کنم.  مصدومیت به هر حال جزوی از فوتبال است و گله‌ای ندارم. تمام فکرم روی این مسئله متمرکز است که برای استقلال بازی کنم و برای آن لحظه شماری می‌کنم.  امیدوارم در کنار آن هم نگاهی به پیراهن تیم ملی داشته باشم و جزوی از تیم ملی کشورم باشم.

از کدام بازی می‌توانی برای استقلال بازی کنی؟

دقیقش را نمی‌دانم و نظر نهایی پزشکان تعیین می‌کند اما فکر می‌کنم از بازی با نفت مسجد سلیمان مشکلی برای همراهی تیم ندارم.

فرشاد محمدی مهر هم تیمی فصل گذشته‌ات در هفته‌های ابتدایی مورد توجه وینفرد شفر قرار گرفته.

او روز به روز بهتر می‌شود و قطعا بهتر این‌ها هم می‌شود. سعی و تلاش او در مرحله اول این است که در کنار موفقیت استقلال به پیراهن تیم ملی برسد. از نظر من لیاقت برتن کردن پیراهن تیم ملی را دارد و پشتکاری بی نظیری دارد که شرایط عالی را تجربه کند.

حرف پایانی.

از تمامی طرفداران استقلال تشکر می‌کنم که طی این مدت حمایت‌های بی نظیری داشتند و امیدوارم محبت‌شان را جبران کنم.

استقلال تهران میثم تیموری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر