کد خبر: 648281 A

مدیر تیم ملی امید ایران گفت:با توجه به زمان اندکی که تا زمان آغاز رقابت های آسیایی جاکارتا باقی مانده است،امیدواریم باشگاهها در این زمان نهایت همکاری را با تیم ملی امید داشته باشند.

به گزارش ایلنا و به نقل از  سایت رسمی فدراسیون فوتبال،حمید استیلی درباره حضور تیم ملی امید ایران در اربیل و زمان برگزاری مسابقات دوستانه با تیم امید عراق عنوان کرد:درخواست ما این بود که مسابقه اول با تیم امید عراق روز پنجشنبه باشد اما چون بلیط فروشی برای چهارشنبه صورت گرفته و با رسانه های محلی هم هماهنگی برای پوشش مسابقه انجام شده  است امکان تغییر زمان بازی وجود ندارد.لذا این مسابقه فردا برگزار می شود.

وی افزود:دومین بازی تیم ملی امید در عراق هم روز یکشنبه آینده خواهد بود.اعضای تیم امید ایران سه شنبه آتی هم به تهران مراجعت خواهند کرد.

استیلی تصریح کرد:با توجه به زمان اندکی که تا زمان آغاز رقابت های آسیایی جاکارتا باقی مانده است،امیدواریم باشگاهها در این زمان نهایت همکاری را با تیم ملی امید داشته باشند.بسیاری از باشگاهها این همکاری را داشته اند اما کادر فنی روی همه موجودی اش حساب کرده و این تعامل تا جاکارتا باید تکمیل شود.

 

تیم ملی امید حمید استیلی بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر