کد خبر: 638678 A

زمانی که مهدی شریفی در سپاهان آقایی می کرد هرگز تصور چنین روزی و قرار گرفتن در لیست مازاد زردپوشان را نداشت.

به گزارش ایلنا، مهدی شریفی با پرسپولیس برای حضور در لیگ هجدهم به توافق رسید و در اتفاقی عجیب به عنوان مهره مازاد سپاهان پیراهن شماره 10 این تیم را به خود اختصاص داد تا مشخص شود بحران محرومیت نقل و انتقالاتی خیلی بدتر از آن چیزی که تصور می‌شد روی این تیم تاثیر گذاشته است.

11مهرماه 1393 را یادتان می‌آید؟ بازی سپاهان- پرسپولیس در اصفهان. مهدی شریفی در دقیقه 4+90 دروازه پرسپولیس را باز کرد تا این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود سپاهان تمام شود. شریفی که آن زمان یکی از بازیکنان موثر سپاهان بود، بعد از بازی در مصاحبه‌ای گفت: «بازی با پرسپولیس خیلی خوب بود. دقیقه 4+90 گل زدم، بازی را بردیم که باعث شد همه مردم اصفهان خوشحال شوند. این برد واقعا شیرین بود.»

شریفی وقتی با سوال مجری مبنی بر فکر کردن به پوشیدن پیراهن پرسپولیس و استقلال مواجه شد این پاسخ را داد: «فکر؟ نه. فقط به بازی مقابل آنها فکر می‌کنم. ضمن اینکه چرا باید به پوشیدن پیراهن یکی از این دو تیم فکر کنم؟ من در بهترین باشگاه ایران بازی می‌کنم.»

شریفی اما این صحبت‌ها را فراموش کرد و کمتر از 4 سال بعد وقتی در فهرست مازاد امیر قلعه‌نویی قرار گرفت به پرسپولیسی آمد که از نقل و انتقالات محروم است. قلب‌های زرد برای او فعلا به شش قلب قرمز تبدیل شده. برای بازیکنی که به حضور در پرسپولیس فکر هم نمی‌کرد اما حالا شماره 10 را پوشیده و تازه این شرایط را هم پذیرفته که چند ماه را دور از بازی رسمی سپری کند.

 

پرسپولیس سپاهان مهدی شریفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر